Şimdi Ara

Satın alma tavsiyesi (Creative X-FI Titanium)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kalitesiz onboard ses yongasının sesinden bıktığımdan (cızırtı vs+ P5B nin kronik sorunları) ses kartı almaya karar verdim. Biraz araştırdığımda Creative in x-fi Titanium modeli gözüme çarptı. Oyun, müzik, film her türlü kullanıcam. 180 liralik fiyatıyla pek ucuz olmasada satn almayı planlıyorum ancak incelerken sistem gereksinimleri bölümünde "Microsoft® Windows Vista® (Service Pack 1) or Windows® XP (x64, Service Pack 2 or Media Center Edition 2004)" şeklindeki ibareyi gördüm. Kullandığım işl. sis. XP 32bit SP3 pro, 32 ye destek vermemesi saçma geliyo ama bi sorun yaşar mıyım? Ayrıca kartın yazılımsal sorunları olduğu söyleniyor (win7 için) böyle bişi var mı? kısacası artısıyla eksisiyle kartı kullananlar tavsiye eder mi?

• XP için driver sorunu yaşayacağını sanmıyorum resmi sayfasında xp driverı var ama 32 veya 64 btt diye bir seçenek göremedim.
    http://support.creative.com/Downloads/welcome.aspx
    Ben Win7 de kullanıyorum forumlarda araştırdığım kadarıyla xp de daha da performanslı çalıştığını söylüyorlar hiç denemedim win7 den memnunum bu haliyle bile onboard farkını kesinlikle hissettiriyor.Resmi driverlarında yaşadığım tek sorun thx setup console'un çalışmamasaydı ancak daniel_k win7 supports pack 2.0'ı kurdum şu anda tüm özellikler (dts,dd,thx...)hepsini sorunsuz kullanıyorum.Kesinlikle memnun kalıcağın bir ürün film.müzik.oyun her türlü amaçla kullanabilirsin parasını son kuruşuna kadar hakeden bir kart bana göre creative'ın elinden çıkan nadir sağlam parçalardan biri

• Cavabın için sağol, dediğin gibi sitesinde "Windows XP Professional x64 Edition, Windows XP Service Pack 3 (SP3)" şeklinde yazıyor benim xp pro sp3 lede uyumsuzluk yaşanmaz herhalde, nede olsa ikinci seçenekte pro-home veya 32-64 şeklinde bir ifade yok, hepsine uyuyor gibi

quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

XP için driver sorunu yaşayacağını sanmıyorum resmi sayfasında xp driverı var ama 32 veya 64 btt diye bir seçenek göremedim.
    Ben Win7 de kullanıyorum forumlarda araştırdığım kadarıyla xp de daha da performanslı çalıştığını söylüyorlar hiç denemedim win7 den memnunum bu haliyle bile onboard farkını kesinlikle hissettiriyor.Resmi driverlarında yaşadığım tek sorun thx setup console'un çalışmamasaydı ancak daniel_k win7 supports pack 2.0'ı kurdum şu anda tüm özellikler (dts,dd,thx...)hepsini sorunsuz kullanıyorum.Kesinlikle memnun kalıcağın bir ürün film.müzik.oyun her türlü amaçla kullanabilirsin parasını son kuruşuna kadar hakeden bir kart bana göre creative'ın elinden çıkan nadir sağlam parçalardan biri

• quote:

Orijinalden alıntı: [sharpshooter]

Cavabın için sağol, dediğin gibi sitesinde "Windows XP Professional x64 Edition, Windows XP Service Pack 3 (SP3)" şeklinde yazıyor benim xp pro sp3 lede uyumsuzluk yaşanmaz herhalde, nede olsa ikinci seçenekte pro-home veya 32-64 şeklinde bir ifade yok, hepsine uyuyor gibi

quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

XP için driver sorunu yaşayacağını sanmıyorum resmi sayfasında xp driverı var ama 32 veya 64 btt diye bir seçenek göremedim.

Hiç bir şekilde şüphen olmasın. Ben de XP sp3 ile kullanıyorum. Win7 ve vistada da kullandım, en iyi ses xp de. @numenorian arkadaşın dediği gibi kesinlikle memnun kalacağınız bi ürün

• mrb arkadaslar. ben 5+1 alıcam ama fazla bir tecrübem yok bu konuda sizden yardım rica edebilirmiyim ama fiyatı maksimum 110 tl olucak ona göre birşeyler önerirmisiniz lütfen..
  • Bu x-ram olayı çok fark ediyor mu oyunlarda Titanium yerine FATAL1TY Pro almaya gerek var mı acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.