Şimdi Ara

SATILMIŞTIR wd1600js-08ncb1 160gb Sata HDD İzmir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar.ihtiyaç fazlası wd1600js-08ncb1 7200 rpm Sata II sabitdisk satılıktır. Sata girişinin üst kısmındaki plastikte çok küçük bir kırık vardır.Çalışmasında hiçbir sorun oluşturmaz.Fotoğrafta görülüyor zaten.bu yüzden uygun fiyata veriyorum.Halen kullanılmaktadır.HDTune ile tam tarama yapılmıştır.Resimler ürünün kendisine aittir.

SATILMIŞTIR @dickinson

Not:Diğer ilanımdaki aynı model diskle karıştırmayınız.fotoğraflardan seri numaralarının farklı olduğu görülüyor zaten.

SATILMIŞTIR wd1600js-08ncb1 160gb Sata HDD İzmir  SATILMIŞTIR wd1600js-08ncb1 160gb Sata HDD İzmir

SATILMIŞTIR wd1600js-08ncb1 160gb Sata HDD İzmir  SATILMIŞTIR wd1600js-08ncb1 160gb Sata HDD İzmir
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzmanbiyolog -- 20 Haziran 2014; 17:03:47 >

• kısa sürede dönüş yapacagım mesajım bulunsun
  • nasil kirildi hocam izmirdeyim belki isime yarar 80lik var buyutebilirim masaustunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk35

nasil kirildi hocam izmirdeyim belki isime yarar 80lik var buyutebilirim masaustunu

şu metal tırnaklı sata kabloları var ya galiba onu çıkarırken oldu.emin değilim bende mi oldu yoksa başkası mı takarken kırdı o kısmı bilemiyorum.fotolardan da gördüğün gibi pek de önemli bişey değil zaten.Yine de belirtmek istedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.