Şimdi Ara

SATILMIŞTIR MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    İyi forumlar;
    Başlıkta belirtiğim gibi kullanmaya zaman bulamadığımdan sistemimi dağıtıyorum bu sebepten daha bir aylık olan ekran kartımı satıyorum kart temiz ve sorunsuzdur faturası kutusu vs hepsi durmaktadır.

Ürün linktekinin aynısıdır düz R9 390 değildir onula karıştırmayın

http://www.hepsiburada.com/msi-amd-radeon-r9-390x-oc-8gb-512bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-r9-390x-gaming-8g-pm-bd803526

istediğim fiyat 0000

Not:Son fiyat ne olur diye soran arkadaşlar 1000 liranın hayalini kurarak mesaj atmasınlar pazarlığında adabı var paranıza göre ürün bakın
    Not 2: Sanalpazar,Gittigidiyor.....vs gibi siteler üzerinden satış yapmıyorum bunu sormak içinde kendinizi yormayın.
     SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK
     SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK
     SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK SATILMIŞTIR  MSI R9 390X DAHA BİR AYLIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardware wizard -- 26 Mayıs 2016; 14:39:32 >

• Samsunda elden teslim alma imkanı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat takip
  • Fatura tarihi nedir ve nereden alınmadır. İlanda detaylı belirtseniz daha iyi olurdu.
  • berdush42 kullanıcısına yanıt
    alamaya niyeti olan arkadaşlar pm ile soruyor ve cevabını alıyor sizde alıcı iseniz sorup cevabınızı alırsınız.

teknobiyotik ten alınma tam tarihi fatura yanımda değil o yüzde söyleyemiyorum 1.5 aylık falan en fazla faturası falan kayıp değil kutusunun icinde duruyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.