Şimdi Ara

SATILMIŞTIR - ASUS ROG Strix Riser Cable Rog Strix 240 Mm Pci-E X 16 Riser Kablo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Marka #Asus Şehir #Antalya İlan Türü #Alınık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILMIŞTIR - ASUS ROG Strix Riser Cable Rog Strix 240 Mm Pci-E X 16 Riser Kablo

<<<SATILMIŞTIR>>>

@Evrim Kiraz isimli kullanıcıya satılmıştır. Teşekkürler ...

Kablo 14.08.2021' de alınmıştır TR garantilidir!

Kabloyu 1 ay kadar kullandım ve kullandığım süre zarfında yaptığım testlerde (FurMark) hiçbir performans kaybı görmedim. Kablo kutusu, faturası ve kutu içeriği kullanılmamış şekilde durmaktadır.

Antalya içi elden teslim alabilir veya Antalya' da yaşayan bir tanıdığınıza rica edebilirsiniz. Öncelikli tercihim Antalya içi elden teslim etmektir. Aksi taktirde ödemesi yapıldıktan sonra alıcı ödemeli olarak adresinize kargolayabilirim.

*Ö*N*E*M*L*İ*D*İ*R*!* 

* LÜTFEN USULÜNCE OLMAYAN PAZARLIK VE TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ.

* Eksik Bilgi Sonucu Doğan Problemler Alıcıya Aittir.

* Benden Kaynaklanan Sorunlarda Gönderilen Ürün Elime Ulaşır Ulaşmaz ANINDA PARA İADESİ!

* Gerekli Gördüğünüz Kaynaklardan Gerekli Araştırmaları Yaparak Alışveriş Yapınız.

* Alım/Satım Zamanından Sonraki 24 Saat İçinde (iş yoğunluğuma göre) Kargolama Yapılır.

* Kargo Edildiği Gün Forum Üzerinden veya Whatsapp' dan Takip Kodu Resmi Paylaşılır.

* Adrese Gelmeniz Halinde Antalya İçi Elden Teslim Yapabilirim.

* Diğer Şehirlere Aras Kargo veya PTT Kargo ile Alıcı Ödemeli Gönderilir.

* Satışlarımda 2. El Forum Kuralları Geçerlidir

SATILMIŞTIR - ASUS ROG Strix Riser Cable Rog Strix 240 Mm Pci-E X 16 Riser Kablo

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 425 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 13 Ağustos 2023 Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Tarafımca alınmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.