Şimdi Ara

SatılıkTakaslık Monster House Ve The Polar Express Orjinal GBA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle oyunların ikiside %100 orjinaldir, hiç şüpheniz olmasın.

Monster house full kutulu ve kitapçıklı, Polar express'in kutusu ve kitapçığı mevcut değil ve iki oyununda en ufak sorunu yok, etiketleri, dış kasaları sapasağlam.

Gameboy Micro'mu sattığım için bu iki oyun boşa çıktı, şu an bunları çalıştırabilecek herhangi bir cihaza sahip değilim, o yüzden uygun fiyattan elden çıkarmak istedim bir başkasının işine yarayabileceği düşüncesiyle.

İki oyun için toplam 25tl istiyorum, önce havale sonra alıcı ödemeli kargo ile tüm Türkiyeye ürünü gönderebilirim.

R4 kart satin aldigim icin takas opsiyonunu kaldirdim. Bunun yerine orjinal temiz ve kutulu ds, 3ds oyunlariyla takas dusunebilirim.
     SatılıkTakaslık Monster House Ve The Polar Express Orjinal GBA SatılıkTakaslık Monster House Ve The Polar Express Orjinal GBA SatılıkTakaslık Monster House Ve The Polar Express Orjinal GBA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Margery -- 2 Eylül 2013; 19:31:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• PM attım hocam..
  • Pm cevaplandi, ilan gunceldir.

• Oyunlarınız güzel; fiyatlarınız da makul bence : )

Hayırlı satışlar dilerim hocam..
  • Tesekkurler hocam Ben gba oyunu bulmakta cok zorlanmistim, piyasada pek yok. fiyatida en makul seviyede tutmaya calistim ama hala soran yok. Neyse, isteyen olmazsa arsive kalacaklar artik

Hayirli gunler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Margery -- 2 Eylül 2013; 19:29:05 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.