Şimdi Ara

SATILIK > ZOTAC NVIDIA GTX 660 2 GB 128 BİT EKRAN KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni kart aldığım için uzun zamandır kullandığım başlıkta belirttiğim kartımı satıyorum. Kartta en ufak problem yoktur ne fiziksel ne donanımsal fanları falan herşeyi çatur çutur çalışıyor tertemiz kart. Şuan yeni kartın gelmesini bekliyorum kart kasamda takılı resimlerini Pm'den ulaşırsanız whatsapp üzerinden yollayabilirim. Kartın düzenli olarak temizliği yapılmış, macunu yenilenmiş ve fanları yağlanıp özellikle temizlenmiştir. Kart normalde 5 yıl garantili ama garantisi kaldığından emin değilim. Pm yoluyla bu tarz bilgileri aktaracağım. Kutusu ve faturası vardır. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

AYRICA KENDİM LOL,CS:GO,BATTLEFİELD 3 OYUNLARINI DÜZENLİ OLARAK SIFIR KASMAYLA 1920x1080 ÇÖZÜNÜRLÜKTE ORTA-YÜKSEK AYARLARDA MİNİMUM 130 FPS ALARAK OYNUYORUM BİLGİNİZE SUNARIM. ÇOK DEVASA OYUNLARI BİLE EN KÖTÜ DÜŞÜK AYARLARDA AKICI OYNATABİLECEĞİNE İNANIYORUM KARTIN.

Dipnot: Kartın sadece fanlarının üzerindeki yuvarlak olan "ZOTAC" yazılı etiketlerini sökmem gerekti, sebebi ise zamanla kenarlarından kalkmış olmaları ve çirkin durmalarıdır.

Fiyat olarak 250TL düşünüyorum. İyi forumlar

KART VE KUTUSUNUN TEMSİLİ RESMİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR. SÖKTÜĞÜM ETİKETLER ZOTAC YAZILI YUVARLAK OLANLARDIR
    SATILIK > ZOTAC NVIDIA GTX 660 2 GB 128 BİT EKRAN KARTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snayperska -- 1 Haziran 2019; 4:3:46 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 170 tl bütcem var uygunsa lütfen dönün
  • K0rkunc kullanıcısına yanıt
    Malesef o fiyata bırakamam hocam sahibinden ve bu forumdaki en uygun fiyatı yazdım satılsın hemen diye. Aynı kartın fiyatlarını forumda ve sahibindende karşılaştırabilirsiniz.

• Fiyat çok iyi hocam. Hayırlı satışlar.
  • kerokeso K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam eksik olmayın

• hocam alabilirim ben
  • Ürün @thevincent nickli arkadaşa satılmıştır. Bayram nedeniyle kargoya bayram sonrası verilecektir. Güzel günlerde kullanması dileğiyle hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snayperska -- 4 Haziran 2019; 9:28:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.