Şimdi Ara

(Satılık) Zaman Çarkı - 15 Kitap Set [SIFIR]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
1
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kitapları Nisan ayında bir hevesle alıp okumadım. Her baktığımda da "Neden aldım bunları ben?" diyorum ve bu sebeple elden çıkarmak istiyorum.
    Fiyat 500 TL ve tekli satış yoktur. Pazarlık veya takas tekliflerine de makul olmaları kaydıyla açığım.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ben de bu şekilde game of thrones seti almıştım. Pişman oldum sattım forumda. Sanırım bu gibi durumlarda en iyisi ilk cildi edinip - kütüphane veya birisinden - başlamak, sararsa setini almak..

Hayırlı satışlar umarım satılır
  • istemsizhareket İ kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler.
    Ben "Buz ve Ateşin Şarkısı" (Game of Thrones) serisini tek tek alıp okumuştum ve o şekilde sarmıştı. Onları da ben de özel bir yerleri olduğu için değil alacak kimseyi bulamayacağım için çatıda saklıyorum. Bi arkadaş istese veririm, bi daha da sormam muhtemelen.
    Bu seriyi de dediğiniz gibi satabilirim umarım. 2-3 ay daha satamazsam bi başlarım, belki o zaman kütüphanemin baş köşesi haline gelir.

• Aynı durum bende de var. Yüzüklerin Efendisi serisini almıştım acayip büyük bir hevesle ve pahalı fiyata. Birkaç gün elimde evirdim çevirdim ama okumadım attım kitaplığa hala duruyor.

Kayıp rıhtım forum var orada satılığa çıkarabilirsin. Bu seti orada arayan çoktu. Biraz daha indirim falan yaparsan alan çıkar mutlaka.

Kolay gelsin
  • Pazarlık veya takasa açık olduğumu belirttim. Kayıp Rıhtım Forum'da da satış kategorisine koyabilmek için en azından Tayfa (Güven Seviyesi 2) rütbesinde olmak lazımmış. Ben uzun zamandır kayıtlı olsam da sadece okuma amaçlı oradaydım. O yüzden orada rütbem yetmiyor.
    Bu arada "Yüzüklerin Efendisi"ni gayet severek okumuştum ben. Biraz da ne beklediğinize bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CC9D2BAC5

Pazarlık veya takasa açık olduğumu belirttim. Kayıp Rıhtım Forum'da da satış kategorisine koyabilmek için en azından Tayfa (Güven Seviyesi 2) rütbesinde olmak lazımmış. Ben uzun zamandır kayıtlı olsam da sadece okuma amaçlı oradaydım. O yüzden orada rütbem yetmiyor.
    Bu arada "Yüzüklerin Efendisi"ni gayet severek okumuştum ben. Biraz da ne beklediğinize bağlı.
    Orası daha aktif diye dedim. Yüzüklerin Efendisi serisine akşam tekrar bakacağım
  • Kitaplar satıldı.

• Hâlâ satılırsa almak istiyorum

• Hâlâ satılıkmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.