Şimdi Ara

SATILIK Z5500 + CREATIVE X-FI EXTREME GAMER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Z5500 8 EKİM 2008 mersin artı bilgisayar faturalı ve hiç bir sorunu yoktur.maddi sıkıntım olmasa kesinlikle satmayı düşünmezdim. istediğim fiyat optik kablo da dahil olmak kaydıyla 530 liradır (SATILMIŞTIR)

creative x-fi extreme gamer da 10 ŞUBAT 2009 mersin media markt faturalıdır yani 3 aylıktır ve sıfırdan farksızdır. istediğim fiyat 130 liradır

ikisini almak isteyene de 650 liradır
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tstdrvr -- 14 Mayıs 2009; 15:39:48 >

• güzel ürünler güzel fiyatlar hepsinden önemlisi güzel satıcı hayırlı satışlar dostum hani tek satmıcaktın z5500ü vereyim sana 2300ü kafa kafaya trampa edek
  • pm
  • cevaplandı
  • ahh ahh bu sistem satılırmı yaw
    Hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogzhn_ -- 9 Mayıs 2009; 18:14:39 >
  • eyvallah ozi53 valla başta da yazdım maddi sıkıntı olsa KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE satmam ama elim mahkum
  • ahh ne kötüdür o durum kıyamazsın vermeye ama mecbursundur ayrılamazsın ama gitmeye mahkumdur sistem yeşilçama döndüm neyse arkadaşım hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogzhn_ -- 9 Mayıs 2009; 20:51:59 >
  • sağolasın teşekkür ederim
  • İhtiyacı olan kaçırmasın.. almak isteyende korkmasın yaw ben bi sürü ürün sattım .. herşey mükemmel hiç bi sorunda çıkmadı...

Set zaten mükemmel ses kartıda güzel tam bir ikili... hayırlı satışlar dostum..
  • teşekkürler dostum iyi dileklerin için
  • sistem güzel almak isteyenler vazla pazarlıga girmeden alsınlar derim aaahhhlı para veya mal yaramaz satıcının gönlü olsun bazi vatandaşlar var ölücü pazarlık yapıp adamı delirtiyorlar :)

hayırlı satışlar
  • valla bende kimseyi uğraştırmamak için fiyatı uygun tuttum hayırlısı olsun bakalım ne diyelim
  • Z5500 satılmıştır arkadaşlar, ses kartı halen elimdedir
  • mükemmel bi sistem bu alan kardeşimede satan kardeşimede hayırlı olsun bende katıcam bu z-5500 kervanına ama bi 25 gün daha war şu okullar bi tatil olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozi53

mükemmel bi sistem bu alan kardeşimede satan kardeşimede hayırlı olsun bende katıcam bu z-5500 kervanına ama bi 25 gün daha war şu okullar bi tatil olsun

sağolasın dostum inş. sana da nasip olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.