Şimdi Ara

Satılık Xim4 PS4 Klavye&Mouse Bağlantı Aparatı Faturalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar,

Ürün 12/12/2017 tarihinden Türkiyeden (n11.com) den alınmış olup faturası ve full kutu içeriğiyle beraber verilecektir.

Kalite ve güven konusunda referanslarıma bakmanız yeterlidir.

Xim4 kalitesini bilen bilir zaten, bilmeyenler için Xim4 şuan hali hazırda PS4-PS3-XBOX konsollarında pc hassasiyetinde fps oyunları oynayabilmek için en kaliteli dönüştürücü aparatıdır. Applestore ve googleplay uygulamasından indereceğiniz Xim4 uygulaması ile halihazırda yüzlerce oyuna özel optimizasyon ayarları ile hertürlü ince mouse hassasiyet ayarlarıve tuşları atayabileceğiniz bir bağlantı aparatıdır. Şuan en ucuz amazon.com da olup vergileri dahil 1000TL' nin üzerinde bir fiyattan aşağı alamazsınız. Benim ürünüm sıfırdan farksız sadece evde kullanılmış olup çiziksiz, full kutu aksesuarı+ faturasıyla beraber verilecektir.

FİYATI: 600TL olup istanbul içinden elden alabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aliminyum-Tr -- 3 Mayıs 2018; 14:55:37 >

• sizin bakış açınızdan baktığımız zaman ben şu şekilde cevap veririm.

https://www.amazon.com/Keyboard-Mouse-Adapter-Xbox-playstation-4/dp/B00MG654FM/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1525960002&sr=8-3&keywords=xim4

2000TL nin de üzerinde amazonda demiştim.Buyrun amazon.Herkes sattığı ürünün fiyatını belirlemekte özgürdür.ben bu ürünü tr den faturalı 800TL ye aldım kısa bir süre önce ve 200TL zararla veriyorum ve bunda abes bir durum göremiyorum...

• Güncel mi ilan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.