Şimdi Ara

SATILIK Xiaomi Mi Router AX1800 Wi-Fi 6 Router (Çin romu ile güncellenmiş)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SATILIK Xiaomi Mi Router AX1800 Wi-Fi 6 Router (Çin romu ile güncellenmiş)

Ürünü bilenler bilir, Avrupa pazarında global romlu versiyonu satılmakta ve kısıtlanmış çekim gücü bulunmaktadır. Bu ürünü aldıktan sonra Çin romu ile güncelledim ve çekim gücü gerçekten muazzam oranda arttı. Ürünü alacak kişi güncel hali ile alacaktır.

Gerek çekim konusundaki gücü, gerekse AX olması ve QoS özelliği ile piyasadaki en F/P wi-fi 6 routerlardan biridir. 1,5 yıl boyunca severek kullandım. Farklı bir mekanda mesh sistemine geçeceğim için ihtiyaç fazlası haline geldi.

2023 Haziran'a kadar garantisi bulunmaktadır. Kutusu ve faturasıyla birlikte gönderilecektir.

Denizli içi elden teslim edebilirim. Şehir dışına eft-kargo sırasıyla alıcı ödemeli gönderebilirim.

Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

FİYAT: 1150 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 23 Haziran 2023 Satıldığı Şehir : Denizli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhabalar, mesaj gonderdim

• Merhabalar, cevap bekliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.