Şimdi Ara

Satılık - Xiaomi Mi 9T Carbon Black | Çift Sim - 6/64 GB | Türkiye Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Xiaomi Model #Mi 9T
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    2020'nin Ocak ayında N11'den satın alınmış, Xiaomi Türkiye garantili, çift sim kart destekli (iki farklı imei numarası var) üründür. Carbon Black renginde, alındığı andan itibaren kılıf ve ekran koruyucu cam ile birlikte kullanılmıştır. (cam değişmedi hala üzerindeki :) 13 ay daha resmi garantisi devam etmektedir.

Faturası, kutusu, sim kart iğnesine kadar her şeyi duruyor.

Herhangi bir düşme, çizilme, çatlama vs. durumu yoktur. Kozmetik 9,5/10 :) Kutusundan çıkan kılıf da dahil olmak üzere 3 farklı kılıfla birlikte vereceğim. Kılıflardan biri Spigen.

İstanbul içi elden teslim. İstanbul dışı önce ödeme, sonra kargo şeklinde gönderebilirim. İletişim için pm atabilirsiniz. Kaçak, imei hack atılmış, garantisiz cihaz fiyatlarını söylemeyiniz.

Fiyat: 2150TL

Satılık - Xiaomi Mi 9T  Carbon Black | Çift Sim - 6/64 GB | Türkiye Garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ProtoN. -- 27 Kasım 2020; 22:12:9 >

• revize
  • Merhaba son oluru nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanoflaz

Merhaba son oluru nedir
    Cevaplandı
  • Merhabalar, (hiç sevmem ama :) ) ben de sormuş olayım son oluru nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaray

Merhabalar, (hiç sevmem ama :) ) ben de sormuş olayım son oluru nedir?
    Cevaplandı
  • Güzel cihaz ve fiyat. Elimdeki cihazı satabilirsem alacağım. Hayırlı satışlar diliyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EllsCalc

Güzel cihaz ve fiyat. Elimdeki cihazı satabilirsem alacağım. Hayırlı satışlar diliyorum hocam.
    Teşekkürler hocam
  • Fiyat çok iyi aynı şekilde kullanılmış yurtdışı cihaz fiyatına satılıyor.ihtiyaci olan kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kado020

Fiyat çok iyi aynı şekilde kullanılmış yurtdışı cihaz fiyatına satılıyor.ihtiyaci olan kaçırmasın.
    Valla hocam telefoncuya bırakmak içime sinmediğinden düşürdükçe düşürdüm ama buradaki mezarcılar fiyatı 2000tl desem 1800tl olmaz mı diye pm atacak en sonunda gidip telefoncuya 2400'e sattım. yorum için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ProtoN.

Valla hocam telefoncuya bırakmak içime sinmediğinden düşürdükçe düşürdüm ama buradaki mezarcılar fiyatı 2000tl desem 1800tl olmaz mı diye pm atacak en sonunda gidip telefoncuya 2400'e sattım. yorum için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Önerilere aldanmayıp Note 9 pro peşinde boşa vakit harcamayıp bu ilanı görseydim emin olun ürünü ilk verdiğiniz fiyattan almıştım. Kısmet.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.