Şimdi Ara

Satılık Xbox Series S 512GB Sıfır Kapalı Kutu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık Xbox Series S 512GB Sıfır Kapalı Kutu

Ürünü yurtdışından gelirken aldım. Ekstra olarak bir kol daha vardır. Toplam 2 adet kol vardır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 8000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 24 Eylül 2022 Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Forum dışında satılmıştır. Forumdan @bring mir welche mit ile anlaşılmasına rağmen kasıtlı olarak dönüş yapmadığını, ikinci kol olarak nacon wired controller sattığımı ama bunu hiç belirtmediğimi söyleyerek günler sonra dönüş yaparak ithamlarda bulunmuştur. Ticaret yaparsanız dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Kolun nacon wired olduğu KOSKOCAMAN koyduğum fotoğraftan da bellidir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• heysamy kullanıcısına yanıt

beni karalamaya calismissin, forumda yaklasik 10-15 kisiyle ticaretim olmustur, disney netflix youtube vs, kimseyle bir sikinti yasamadim su ana kadar.

genelde mobil ve browser uzerinden giriyorum foruma, o esnada hicbir fotograf gozukmuyordu, sen de sadece xbox ve iki kol getirdim diye yazmissin, daha acik olmak istesen ikinci kol xbox'un kendi kolu degil nacon diye belirtirdin diye dusunuyorum. ardindan pc uzerinden girince kolun orjinal kol olmadigini kablolu baska bir kol oldugunu farkettim bu sebeple de fikrimden vazgectim, yeterince acik degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nichtsdestoweniger -- 19 Ocak 2023; 11:20:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlanı okumuştum resmi görmeden ben de iki adet orjinal kontrolcü var zannetmiştim.

Resim koyulduğu için ilan yanıltıcı sayılmaz ama yazıda belirtilmediği için eksik sayılır. İki tarafın da haklılık payı var. Yeterince açık ilan değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.