Şimdi Ara

Satilik WD TV Live 250TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Satilik WD TV Live 250TL, Sanalpazar ilani acilabilir. Takas ve pazarlik dusunmuyorum, lutfen teklifte bulunmayiniz.

Urun kodu "WDBAAN0000NBK-NESN"

Gerek kozmetik acitdan gerekse donanim acisindan kusursuzdur. uzerindeki jelatini dahi durmaktadir. tum kutu iceligi ve kutusu mevcuttur. Magazadan yeni alacaginiz urunden kablolarindaki etiketlerine varincaya kadar hicbir farki yoktur. Garantisi yoktur.

WDLXTV yazilimi yukludur. tor.rent, rapid*share vb sunuculardan indirme yapabilecek yazilimlari hazirda mevcuttur. Istenildigi taktirde orjinal yazilimi da yuklenip verilebilir.

"NOT: Urunun siyah yeni kasa modeline resmi olmayan yazilim yuklenememektedir ve resmi yazilimi sifreli oldugundan hicbir zaman da yuklenemeyecektir."

Satilik WD TV Live 250TL

Satilik WD TV Live 250TL

Satilik WD TV Live 250TL

Satilik WD TV Live 250TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hayırlı satışlar diliyorum , fakat kusura bakmayın aynısından bende satıyorum full kutulu ve aksesuarlı , son yazılımı yüklü şekilde çizik yok mağazadan alınmış gibi sıfır ayarında live modeli 180TL ye satıyorum ona bile pazarlık yapıyorlar siz eğer bu fiyata satarsanız bravo Bence fiyatta ciddi bir revize lazım ... Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technician77 -- 17 Temmuz 2012; 9:17:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.