Şimdi Ara

SATILIK | Viewsonic PJD7822HDL 3200 Lümen Full HD Projeksiyon + Amazon Fire TV Stick

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar, geçen sene ağustos ayında alınmış az kullanılmış projeksiyon aletini satıyorum.
    2017 Eylül ayına kadar garantisi vardır.
    Bu süre boyunca rafta sabit durmuş, herhangi bir teknik sıkıntı da söz konusu olmamıştır. Sıfırdan farksız olduğunu garanti edebilirim.
    Açıkçası evde uygun kullanım alanı bulamadığım için satıyorum. Görüntü kalitesi oldukça iyi diyebilirim. Hatta geçen hafta kıyaslama fırsatı bulduğum LG'nin full hd bir ürününe göre bariz daha iyi görüntü veriyor (o alet çok iyi olmayabilir tabi, teknik açıdan aleti bilmiyorum yanıltmıyım kimseyi). Ama netlik ve keskinlik açısından ihtiyacı çok net bir şekilde karşılıyor. Ayrıca 3200 ansi lümen olduğu için her aydınlık seviyesinde kullanılabiliyor.
    Aleti alana yanında Amazon Fire TV Stick hediye ediyorum. o da bu yılbaşında amerikadan alınmış, çok temiz kullanılmıştır.

Fiyat: 2000 TL
    Elden satış tercihimdir. Önce ücret sonra kargo ve kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere kargo da yapabilirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senefro -- 13 Mart 2017; 10:23:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.