Şimdi Ara

Satılık veya takaslık iPhone SE 16 gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık veya takaslık iPhone SE 16 gb
    -Telefonum aldığım günden beri kılıflı ve jelatinlidir ekranda veya herhangi bir yerinde hata bulunmamaktadır. 10 üzerinden 9.9 alır.
    -11.1 güncellemesi yüklüdür günlük şarj süresi 6 saati bulmaktadır. (Tasarruf modu kapalıyken.)
    -Kutusu, faturası ve bütün aksesuarları tamdır. Alıcısına 5-6 adet kılıf ve bir tane kırılmaz jelatin ile verilecektir.
    -Fiyatta herhangi bir pazarlık düşünmüyorum pazarlık için mesaj atmayınız.
    -6s plus, 7 veya 7 plus ile takas yapabilirim.
    -İzmir içi elden teslim edebilirim, şehir dışı ise havaleden sonra kargoya verilecektir. Güven problemi olacak arkadaşlar DM'den bana ulaşabilir İzmir Adliyesi'nde çalışmaktayım herhangi bir problem olacağı aklınıza bile gelmesin.

Herkese iyi günler dilerim.
    İşte olduğum için fotoğrafları ekleyemedim ilan akşama güncellenecektir.***

edit: Fotoğraflar eklenmiştir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.Satılık veya takaslık iPhone SE 16 gbSatılık veya takaslık iPhone SE 16 gbSatılık veya takaslık iPhone SE 16 gbSatılık veya takaslık iPhone SE 16 gbSatılık veya takaslık iPhone SE 16 gb
    Fiyat : 1400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 9 Ocak 2019 Satıldığı Şehir : Çorum, Merkez Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Pm gönderdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.