Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık veya Takaslık

2
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Satılık veya Takaslık
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2278 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Şubat 2004

Durum
    Forumda değil

Sistemimde kullandığım, faturalı ve kutulu orjinal 2*256 kingston cl2.5 (mtech) ve 2*256 kingston cl3 (samsung) ram'leri 2*512 veya 1GB ram ile takas etmeyi düşünüyorum. Tekliflerinizi PM vasıtasıyla yapabilirsiniz.

Not: Takas için alınacak ram'de faturalı olmalıdır...

Ayrıca satılık veya takaslık 200 kadar VCD arşivimde var. Ciddi olarak ilgilenenler PM vasıtasıyla bilgi alabilirler.

|
    |
    2. El Sorunsuz Alışverişlerim: TrouB1ance, eXpErT_,sentanoo, magunes117, Player, Paparazi, okko, cemali, ozogul4, murdort, 1080p, cagri105, muhamnet, TakeNoPrisoner, Tsunami41, sidikli, helknight, sorcere, lateny, LimeWare, prosatorus, wawes, parenthesis, ilyus, ayyilmaz, bahadir_bado, deepblueseven, shanke, monq, PsyCo, keleminabi, powerser, enoman, emrecengiz2002, elektrostar, levent_yavuz, mbilginer, sepher, xxlebronxx, -gtr-
    Sorunlular: nightwing ( sözünü tutmaz, sallar)
  • Emekli Yönetici
    1302 Mesaj
    Referanslar: 14

Katılım Zamanı
    12 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

11 Not
    someone74 abimin insanlıpına sonuna kadar kefilim daha önce çok alışverişim oldu hiç bi şekilde bişi görmedim son derece guvenilirdir
    |
    |
    02 Şubat 2004

Durum
    Forumda değil

Saol kardeşim senide bayağıdır göremiyordum, bu vesile ile saygılarımı sunuyorum
    |
    |
    2. El Sorunsuz Alışverişlerim: TrouB1ance, eXpErT_,sentanoo, magunes117, Player, Paparazi, okko, cemali, ozogul4, murdort, 1080p, cagri105, muhamnet, TakeNoPrisoner, Tsunami41, sidikli, helknight, sorcere, lateny, LimeWare, prosatorus, wawes, parenthesis, ilyus, ayyilmaz, bahadir_bado, deepblueseven, shanke, monq, PsyCo, keleminabi, powerser, enoman, emrecengiz2002, elektrostar, levent_yavuz, mbilginer, sepher, xxlebronxx, -gtr-
    Sorunlular: nightwing ( sözünü tutmaz, sallar)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,144
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.