Şimdi Ara

Satılık Ucuz itemler St Ak47 cartel/Ak47 redline/M4a1-s Guardian vs vs

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde biraz item birikti,bet returnden çekim dedim

PAYPAL KULLANMIYORUM (Kusura bakmayın beyler bunu büyük ve kırmızı yazmak durumunda kaldım,hala konuyu okumaya zahmet etmeyip paypal soranlar var)

Ödeme olarak finansbank enpara hesabıma kartlı veya kartsız havale /eft

Satıldı 1 adet StatTrak™ AK-47 Cartel Ft :49tl (Üstünde toplamda 21 liralık sticker var,Phoenix Foil dahil)

Satıldı 1 adet M4A1-S | Guardian / M4A1-S | Muhafız Fn :17tl (Üstünde 19 liralık sticker var,artık çıkmayan Winged Defuser dahil)

Satıldı 3 adet AK-47 | Redline / AK-47 | Kırmızı Çizgi Ft :16tl (Her biri temizdir,1 tanesinde nametag var,diğer 2 sinde 3 er adet lgb vs nip katowice 2015 stickerları var)

Satıldı 1 adet FAMAS | Afterimage / FAMAS | Hayal Etkisi Mw :9tl (0.07 float değeri,fn look)

Satıldı 1 adet M4A1-S | Dark Water / M4A1-S | Kara Su Mw :7tl (üstünde sticker var 1 adet)

Satıldı 1 adet M4A1-S | Atomic Alloy / M4A1-S | Atomik Alaşım Ft :6tl (0.16 float,mw look denilebilir çokta kötü değil)

Satıldı 1 adet P250 | Muertos / P250 | Ölüler Günü Mw :6tl (0.07 float değeri,fn look)

Satıldı 1 adet USP-S | Dark Water / USP-S Kara su Mw :6tl

key: 5tl stok: 0

Fiyatları %70-%80 arasında tutmaya çalıştım,ister oyunda kullanın ister bet için bana kalırsa uygun fiyatlar şu an

Referans olarak ;http://forum.donanimhaber.com/m_102600467/f_//tm.htm#102602477 konuda @Drmel ile 600 liralık,

şu konuda dahttp://forum.donanimhaber.com/m_104305674/f_//tm.htm#104311419 baya bi arkadaşla geçenlerde 410 liralık alışverişimiz oldu

Steam hesabımdan veya burdan ulaşabilirsiniz

Steam hesabım :http://steamcommunity.com/profiles/76561198055110352/

bunlarda St Ak47 Cartelin ssleri ;

Satılık Ucuz itemler St Ak47 cartel/Ak47 redline/M4a1-s Guardian vs vs ,  Satılık Ucuz itemler St Ak47 cartel/Ak47 redline/M4a1-s Guardian vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderyamf -- 16 Nisan 2015; 16:13:06 >

• up
  • Kaç key stogunuz var ve paypal veya sanalmarketten odeme olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Key stoğunuz nedir almayı düşünüyorumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekledim
  • key 1 adet var şu an
  • güvenilir arkadaş daha önce alışverişim oldu
  • paypal kabul mü
  • konuda yazıyo,ayriyetten şöyle bi resim yaptım hafız senin için,daha kolay anlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: murderyamf

konuda yazıyo,ayriyetten şöyle bi resim yaptım hafız senin için,daha kolay anlarsın

• güncel
  • m4a1 muhafız alındı ufak çaplı krize soksa da güvenilir satıcı
  • hamitrf1 kullanıcısına yanıt
    ilk defada olsa bi dolandırdım şakası yapim dedim :D hayırlı olsun
  • Kendisinden satmış olduğu Cartel 2 adet AK47 ve Faması aldım. Dürüst bir satıcı, iyi satışlar.
  • Kendisinden AK47 Kırmızı Çizgi ve keyi aldım. Güvenilir satıcı, iyi satışlar dilerim.
  • güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.