Şimdi Ara

Satılık - Takaslık Xperia Z Ultra ||[ 555 TL ]||

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Severek bu zamana kadar kullanmış olduğum xperia z ultra cihazım cebimde eğrildi camı kırıldı dokunmatiği çalışmamaktadır.

benim iş saatlerimin yoğunluğundan dolayı yaptırmaya imkanım yok ama öncesinden amazon.com ebay.com gittiigidiyor.com üzerinden ekran fiyatları hakkında bilgi sahibi oldum aşağı yukarı 400 tl ye ekran ve dokunmatik panel sağlanabilr.

telefonu bu forum üzerinden bi arkadaş vasıtasıyla hong kong dan getirttim yine kaydını da forumdan bir arkadaş vasıtasıyla yaptık.

cihazım çok temiz kullanılmıştır hususi olarak çinden love mei marka alüminyum bumper full body jelatin kit ve manyetik şarj kablosuyla kullanmıştım.

telefonun camındaki kırık dışında yanında sağında solunda çizik çarık çürük boya atması vs yoktur.

içim satmaya elvermiyor fakat mecbur kaldım.

galaxy s3 galaxy s4 mini ayarında telefonlarla samsung galaxy tab3 t312 ayarında orta üstü seviye 3g li tabletlerle takas edebilirim.

pazarlık elbette vardır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TümAmiraL -- 20 Mayıs 2014; 22:22:54 >

• Pm...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxydyn

Pm...

pm cevap
  • geçmiş olsun hocam. keşke dokunmatik çalışır durumda olsaydı sizden, birazdaha yüksek fiyata satın alırdım. ama şimdi ekran değişecek ve tr de bulmak zor. ebay dan da gelmesi uzun is.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevmesedeolur

geçmiş olsun hocam. keşke dokunmatik çalışır durumda olsaydı sizden, birazdaha yüksek fiyata satın alırdım. ama şimdi ekran değişecek ve tr de bulmak zor. ebay dan da gelmesi uzun is.

zaten dokunmatik çalışıyor olsa ekranı 80 90 $ a bulunuyordu zira ben de kırık halde kullanırdım :)

cihaz dışarıdan bi darbe alsa camı kırılırdı belki dokunmatiği bozulmazdı ama içten eğilince dokunmatik kırılmış sonra cam kırılmış.

hatta camın üstünde bulunan jelatin kitte bile hiçbir hasar olmamış.

ama telefon otg kablosuna taktığım usb maus ile sorunsuz çalışıyor insan satmaya kıyamıyor ya :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.