Şimdi Ara

SATILIK TAKASLIK SIFIR İPHONE 4 8GB SİYAH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

16.05.2013 Tarihinde Vodafone dan satın aldığım İphone 4 8GB cihazımı , vireless zayıf çekmesi sebebi ile 04.16.2013 tarihinde garantiye gönderdim.

Sonuç Olarak :

İş emri:
    I27XXXXXX
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-06-06
    Bitiş Tarihi:
    2013-06-10
    Tamir Bilgisi:
    Telefonunuz degistirilmistir.(SWAP)

Telefon sıfırı ile değiştirilmiş.

Telefonu satmak yada takaslamak istiyorum arkadaşlar hiç dokunmadan satacağım.
    Kutusu ve içeriği benim aldığım telefonunki oluyor ama cihaz sıfır oluyor. ( Gönül isterdi ki kutusu açılmamış cihaz göndersinler )
    ( Kutu ve içeriğinin sıfırdan farksız olduğuna garanti veririm , faturasının aslınıda göndereceğim zaten beni tanıyan tanır nasıl birisi olduğumu az çok profilime bakanlarda tahmin edecektir. Donanım bölümünden herhangi bir üyeye yada yöneticiye sormanız yeterli )

Telefonu hiç kullanmadan satmak yada takaslamak istiyorum , bugün den itibaren 24 ay (2 YIL) garantisi devam etmektedir ve öğrendiğime göre %90 değişim yapmaktalarmış sorunlarda iphone lerde.

Satış Fiyatım : 850 TL

Takas : Tekliflerinize açığım. (Canlı hayvan yada bisiklet jantı vb. tekliflere kapalıyım :)))

* Telefon henüz gelmedi max. çarşamba size ulaşır dediler. Geldiğinde fotoğraf eklerim konyada olan gelip görüp bakabilir.

------------

KONUYA YORUM ATMAZ , PM ATARSANIZ SEVİNİRİM ARKADAŞLAR.

-----------

Saygılar , iyi günler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 10 Haziran 2013; 19:32:39 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Lumia 620 ile takas düşünür müsünüz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.