Şimdi Ara

SATILIK/TAKASLIK S2 I9100 16 GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK/TAKASLIK S2 I9100 16 GB
    S2 I9100 16 GB MODELİDİR
    Arkadaşlar telefonuma Android 4.2 Rootbox yükledim. Performansı çok ço iyi.En önemlisi pil kullanımı çok dengeli.

İsteyen orjinal versiyonuna döndürebilir. Telefonun ekranı bildiğiniz üzere Gorilla glass, ayrıca temiz kullandığımdan
    ekran ilgili birşey yazmama gerek yok. Kasası temiz ama yedek kasa da vereceğim sıfır. İstediğiniz zaman sıfır kasasını takabilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz 2450 mAh lik pili ile orjinal pilini vereceğim. Normalden iki kat daha fazla gidiyor.
    Ürün pasaport kayıtlıdır.

Bir katlanır kılıf ve 2 adette arka kapak koruyucu vereceğim. (Resimlerde bir tanesi yok. Siyah şeffaf kılıftır)
    Sadece ekstralarına 150 TL saymıştım ( kasa,batarya,kılıflar) :)

8 MP kamera, 2 MP ön kamerası var. Performansı mükemmel. Süper amoled ekranı var.

Takas konusu ile alakalı olarak kendime HTC ONE++++ cihazlarından ya da s3 arıyorum. Kayıtlı, kayıtsız
    farketmez. Önemli olan takas fiyatı uygun olsun. Telefonum + para şeklinde takas gerçekleştiririz.

İstanbul Kabataş veya Beylikdüzü civarı cihazı elden görebilirsiniz.

RESİMLER KENDİNİ GÖSTERİYOR ZATEN TERTEMİZ CİHAZ

Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam telefonun birde fiyatini yazarmisin. Tamam takasta mecburiyet yokta hani birde satilikya bizde fiyati ogrenelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında fiyat yazmıştım ve ben görüyorum en altta. Foruma çok girmiyorum. FİYATI 600 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imperatore -- 22 Temmuz 2013; 1:40:01 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.