Şimdi Ara

[SATILDI] STEELSERIES ARCTIS 1 XBOX VERSIYON KABLOSUZ KULAKLIK - PS5 TAM UYUMLU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILDI] STEELSERIES ARCTIS 1 XBOX VERSIYON KABLOSUZ KULAKLIK - PS5 TAM UYUMLU
    [SATILDI] STEELSERIES ARCTIS 1 XBOX VERSIYON KABLOSUZ KULAKLIK - PS5 TAM UYUMLU

Arkadaslar, temiz kullandigim, hic bir problemi olmayan, kutulu, tam aksesuarli (micro usb kendinin degil, ben yine de ekledim tam olsun diye), ps5 ile de eksiksiz ve tam kablosuz olarak calisan (chat ve oyun her iki konsolda da kablosuz calisir), kutu kosesi cihaz icinde degilken tasinma esnasinda ezilmis, kulaklik pad leri hasarsiz, yirtiksiz 10 numara olan ( alan arkadasim cikarip yikayabilir, ben zarar vermeyeyim diye oldugu gibi biraktim) Steel series arctis 1 kablosuz kulakligimi ust modele gectigim icin satiyorum.

Kargo ALICI ya aittir.

Yurtici ile gonderecegim. Anlasmali kargosu olan bildirebilir, ayarlarim.

Simdiden guzel gunlerde kullanilmasini dilerim.

[SATILDI] STEELSERIES ARCTIS 1 XBOX VERSIYON KABLOSUZ KULAKLIK - PS5 TAM UYUMLU [SATILDI] STEELSERIES ARCTIS 1 XBOX VERSIYON KABLOSUZ KULAKLIK - PS5 TAM UYUMLU [SATILDI] STEELSERIES ARCTIS 1 XBOX VERSIYON KABLOSUZ KULAKLIK - PS5 TAM UYUMLU
    [SATILDI] STEELSERIES ARCTIS 1 XBOX VERSIYON KABLOSUZ KULAKLIK - PS5 TAM UYUMLU [SATILDI] STEELSERIES ARCTIS 1 XBOX VERSIYON KABLOSUZ KULAKLIK - PS5 TAM UYUMLU [SATILDI] STEELSERIES ARCTIS 1 XBOX VERSIYON KABLOSUZ KULAKLIK - PS5 TAM UYUMLU [SATILDI] STEELSERIES ARCTIS 1 XBOX VERSIYON KABLOSUZ KULAKLIK - PS5 TAM UYUMLU
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1900 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Manisa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.