Şimdi Ara

%20 oran ile satılık steam item(anında %20 bakiye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Oyun Platformu #Steam Key/Gift #Diğer Kondisyon #Sıfır
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 %20 oran ile satılık steam item(anında %20 bakiye)

Merhaba arkadaşlar,

Steamda bulunan cs go itemlerimi pazarda anında satış fiyatının üzerinden size kalacak bakiyenin %20 indirimli haliyle satıyorum.

Misal 1 item pazarda anında satış fiyatı 21 dolar size bu ürünü takas ile veriyorum ve siz bu ürünü direkt pazara satıyorsunuz.

21 dolardan size steam bakiyesi olarak 18,27 geliyor.Bunun %20 si olan 14,61 lik bakiyeyi güncel dolar kuru üzerinden çarpıp bana ödüyorsunuz.

Bu yüzden alacak hesabın trade banı olmamalı ve guardı aktif olmalı.Oyun giftlemiyorum.Steam zaman zaman alıcı taraf yüzünden bakiyeyi beklemeye alabiliyor bilginiz olsun.1 gün sonra kullanabilme durumu da oluşabilir.

İtemler karışık olduğu için hiçbir zaman şu kadar dolar bakiye olur gibi bir durum yok.Size kaç dolar lazımsa ona göre item ayarlamaya çalışırım.Kuruşu kuruşuna tutması biraz zor bilginize.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaş ile 80 dolarlık bir alışverişimiz oldu gayet güvenilir biri

• 72 dolar

141 dolar

78 dolar

14 dolar

4 item satışa hazır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21guns -- 23 Aralık 2023; 14:28:17 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam %25 ile düşünürseniz bir konuşalım 72$ alabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.