Şimdi Ara

Satılık Sony SLT A33 + Sony 18-70mm + Sony 75-300 900TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
4
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Sony SLT A33 : ABD den alındı. Hiçbir sorunu yoktur.
    Sony DT 18-70mm : Lens temizdir.Hiçbir sorunu yoktur. Mantar,çizik vs. mevcut değildir. AF sinde sorun yoktur.
    Sony SAL 75-300 : Lens temizdir.Hiçbir sorunu yoktur. Mantar,çizik vs. mevcut değildir. AF sinde sorun yoktur.

Sony A33 + DT 18-70 + SAL 75-300 : 900 TL
    Sony A33 + DT 18-70 : 750 TL
    Sony A33 + SAL 75-300 : 800 TL

Ürün ile birlikte yan sanayi yedek pil , DT 18-70 ile birlikte koruyucu filtre verilecektir. Makine kutusu ile gönderilecektir.

İrtibat: fatihtercan@hotmail.com
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Cihazın ve lenslerin güncel kozmetik durumunu gösteren bir kaç fotoğraf yükleyebilir misiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Cihazın ve lenslerin güncel kozmetik durumunu gösteren bir kaç fotoğraf yükleyebilir misiniz hocam

Akşam ekleyim. Hepsi temizdir.
  • Hocam 750tlye tüm seti verirseniz hemen alabilirim havale ile
  • quote:

Hocam 750tlye tüm seti verirseniz hemen alabilirim havale ile

pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cank1981 -- 26 Nisan 2013; 22:31:32 >
  • hocam sadece 70-300 mm lens fiyatı nedir ?
  • Tarafımdan alınmıştır, kargo beklemekteyim. Arkadaş fiyat konusundada çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum kendisine
  • quote:

Tarafımdan alınmıştır, kargo beklemekteyim. Arkadaş fiyat konusundada çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum kendisine

Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullan bende artık NEX 5R mı alacağım yoksa A58 mi ona karar vermeliyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cank1981

quote:

Tarafımdan alınmıştır, kargo beklemekteyim. Arkadaş fiyat konusundada çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum kendisine

Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullan bende artık NEX 5R mı alacağım yoksa A58 mi ona karar vermeliyim :)

Sağolun hocam.Birde a 58 beklentilerin çok altında çıkmış diye duydum, 57 den bile daha zayıfmış özellik ve IQ olarak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cank1981

quote:

Sağolun hocam.Birde a 58 beklentilerin çok altında çıkmış diye duydum, 57 den bile daha zayıfmış özellik ve IQ olarak

DSLR kullanasım yok zannımca NEX lere yöneleceğim artık biraz küçük birşeyler lazım galiba :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.