Şimdi Ara

[Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler
    İyi günler,
    Sistemimde kullanmış olduğum Snowman Mx6 3 fanlı 6 bakır borulu işlemci soğutucumu üst bir modele geçtiğim için satıyorum. Işıklandırma Rainbow şeklindedir. Üründe hiçbir sıkıntı yoktur. Intel için eklenti aparatı vardır fakat pek intel soketlerini tanımadığım için ürünün fotoğraflarına uyumlu olduğu soketleri ekledim. Kullandığım işlemci ile elde ettiğim değerleri de resimlere ekledim (Bir test Cpu-z ile diğeri ryzen master kendi testi ile). 14.08.2020 tarihinde alınmıştır.

[Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler[Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler[Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler[Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler[Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler[Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler[Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler[Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler[Satılık] Snowman MX6 6 Bakır Borulu 3 Fanlı Cpu Cooler
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Özel mesaj attım
  • @efedemirci almaya karar verdi. Referans yüksek olduğu için ürünü önce göndericem sonrasında parasını gönderecekler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.