Şimdi Ara

Satılık Siyah İphone5 650TL Yarın alıyorum diyene 550 oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ürünün durumu performans olarak sorun yok üzerinde 8.1.2 var pasaportumla geçen sene s4 kaydettiğim içim kaydetme şansım olmadı. Türkiye'de çalışıyor herhangi bir sorunu yok içine Türk numarası 1 kere bile takılmadı fakat Ukrayna' hattıyla istanbulda birkaç telefon görüşmesi yaptım yani sebeke konusunda sorun yok kayıt ettikten sonra herhat ile kullanılabilir

modeli a1428

İphone 5 ve 5S lerde ios 8 e yükselttikten sonra sebeke sorunu çıkıyor genelde bundan kesinlikle en ufak sıkıntı yok

Sert Siyah spigen kılıf vereceğim bir adette silikon kılıf

ben genellikle spigen kılıfla kullandım arka tarafında jelatin olmadığı için noktasal farkedilen çizikler var, yanlardada kullanıma bağlı çizikler mevcut ekran herhangi bir sorun yok son 15-20 gündür jelatinsiz birşekilde rafta yeni sahibini bekliyor onun öncesinde hep jelatinle kullanıldı

Kutusu malesef Ukrayna'da kaldı kulaklıkta yok

Sadece 2 adet kılıf orjinal data kablosu orjinal şarj aleti ve ürünü veriyorum 650> liraya (Kayıtsızdır alacak kişi kendi pasaportuna yada arkadaşının pasaportuna kaydettirecek)

Neredeyse 4S fiyatına bence fiyat gayet makul

Resimler akşam eklenicek fotoraf makinesi şarjda şuan
     Satılık Siyah İphone5 650TL Yarın alıyorum diyene 550 oldu Satılık Siyah İphone5 650TL Yarın alıyorum diyene 550 oldu Satılık Siyah İphone5 650TL Yarın alıyorum diyene 550 oldu Satılık Siyah İphone5 650TL Yarın alıyorum diyene 550 oldu Satılık Siyah İphone5 650TL Yarın alıyorum diyene 550 oldu Satılık Siyah İphone5 650TL Yarın alıyorum diyene 550 oldu Satılık Siyah İphone5 650TL Yarın alıyorum diyene 550 oldu
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Öbür gün alana 450 oluyormu😆😆😆😆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zafer bey size beleş

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.