Şimdi Ara

Satılık Site Alınır..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .com .net Uzantılı satılık siteleriniz varsa mesaj olarak ulaşın ciddi satıcıysanız katagori fark etmez tüm siteler degerlendirilecektir.

İyi forumlar.

• www.anasinifim.net
  • SohbetKur.Net & Ozlemyeri.Net Var Düsünürsen. Pm İle Geri Dönusum Saglayın.
  • ilgilenemedim sagol
  • www.macgecesi.com
  • www.komigler.com fiyat için görüşelim.
  • www.kuponurun.net
    www.kuponürün.com
    www.kuponürün.net

düşünürseniz.. E-Ticaret Scripti kurulu bir şekilde satılacaktır.
  • HEKİMLİK MESLEĞİMİN GETİRDİĞİ YOĞUNLUK SEBEBİYLE ZEHRABEBEK.COM'U SATIYORUM.

* E-TİCARETE GİRECEK ARKADAŞLAR BENCE BURDAN BAŞLAYIN DERİM. BEN BU SİTEYE ÇOK EMEK VERDİM. BACKLİNK VE SEO ÇALIŞMASI YÜRÜTTÜM. MÜKEMMEL DENİLECEK BİR YERE GETİRDİM.

WEB SİTEMİZ: EKİM 2012'DE ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞ. GOOGLE'DE PR 2 DEĞERİNE SAHİP BİRÇOK WEB SİTESİYLE REKLAM ORTAKLIĞI (CİMRİ.COM, UCUZU.COM) BULUNAN GÜÇLÜ İDEASOFT ALTYAPISINA SAHİP KALİTELİ BİR BEBEK ÜRÜNLERİ SİTESİDİR. BİR ARA 8400 (ALEXA.COM) 'E KADAR GETİRDİM SİTEYİ.

* BEBEK ÜRÜNLERİ VE UCUZ BEBEK ÜRÜNLERİ ANAHTAR KELİMELERİNDE GOOGLE'DA EBEBEK, AKAKCE VE UCUZU GİBİ SİTELERİ GERİDE BIRAKMIŞTIR.

* BEBEKBAYİ İLE ENTEGRE ÇALIŞMAKTADIR. ÜRÜNLER KESTİĞİNİZ FATURA İLE DİREK OLARAK MÜŞTERİLERE ULAŞIR. SİZİ YORMAZ. SİSTEM MÜKEMMELDİR. SATACAĞIM İÇİN ÇOK ÜZÜLÜYORUM AMA İLGİLENEMEMEK DAHA FAZLA ÜZÜYOR.

* ALICI ARKADAŞLAR: PİYASA DEĞERİ EN AZ 4000 5000 TL OLAN BU SİTE İÇİN SADECE 2000 TL ÖDEYECEKLER.

* mail adresimden bana ulaşabilirsiniz: drkemalturker@gmail.com

* SİTEYİ İNCELEYİNCE NE KADAR UCUZ BİR MEBLAĞ OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ:

WWW.ZEHRABEBEK.COM

saygılarımla..

DR. KEMAL TURKER

• WwW.mxboy.org ---- Satılıktır... İlgilenirsen iletişime Geç..
  • WwW.TasarimHosting.Com Ve SesliSehrim.Com ---- Satılıktır... İlgilenirsen iletişime Geç..
  • [SATILDI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myasinay -- 6 Mart 2016; 21:33:36 >
  • pm
  • arkadaşlık sitesi

www.askturkiye.com ve alanadıwww.askturkiye.net satılıktır.
  • pm
  • gokhanaslan0678 G kullanıcısına yanıt
    Site Adresi:www.trendfikirler.com
    İstenilen Fiyat: 3000 TL
    Sitenin Aylık Getirisi:200-300 TL Arası
    Sitenin Kategorisi: Bayilik ve İş Fikirleri Portalı
    Günlük Tekil Hit Sayısı: 500-1000 Arası
    Site Analiz Bilgileri:http://wmaraci.com/site-analizi/trendfikirler.com
    Satışa Hosting Dahilmi?: Talebinize bağlı
    Banlı Olduğu Sponsor: Hayır
    Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır
    Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: wordpress
    Özel Notlar: Web sitemi domain fiyatına sayılabilecek çok uygun fiyata (acil parası gerektiğinden) satılığa çıkardım. sitem tertemizdir diyebilirim, herhangi bir olumsuz sicili ve banlanması yoktur. Satın alacak kişi sadece günde üç beş orjinal içerik girmesi ile sırtını dayayıp adsense raporlarına bakacak ve günbe gün artan kazancının tadını çıkaracaktır. Sitemi benzer iş yapan sitelerden daha ucuza satma sebebimwww.facepara.com siteme reklam bütçesi sağlamak. Son olarak elinizi vicdanınıza koyduğunuzda istediğim fiyat başlı başına şahane sayılabilecek markalaşabilecek önü açık domaininin ücreti diyebilirim. Aylarca emek verip googlede iyi yere getirdiğim sitem yeni alıcısını bekliyor. Hayırlısı olsun...

Site Adresi:www.ticaretpiyasasi.com
    İstenilen Fiyat: 7000 TL
    Sitenin Aylık Getirisi: Site yeni açıldı
    Sitenin Kategorisi: Emlak-Araba-Firma Rehberi ve Alışveriş Sitesini içinde barındıran kapsamlı bir haber sitesi.
    Günlük Tekil Hit Sayısı: 50-100 Arası
    Site Analiz Bilgileri:http://wmaraci.com/site-analizi/ticaretpiyasasi.com
    Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet- ASP Altyapı

Özel Notlar: Araba-Emlak-İkinci El Ürün ve Firma Rehberi sitelerini içinde barındıran ilerde Adından da anlaşılacağı üzere Türkiyenin Ticaret Piyasası Olmayı Hedefleyen web sitemizi üzerinde durulduğunda en iyi emlak-araba-ikinci el satış sitesi olarak çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Mesela araba.com da sadece araba, emlak.net te sadece emlak ve gittigidiyor.com da ağırlıklı olarak ürün satışı yapılmaktadır. Ticaretpiyasasi.com da tüm bunların hepsi bir arada yapılabilmektedir. Uzun lafın kısasıwww.ticaretpiyasasi.com sitesini ziyaret edin ve domaini ile neler yapılma potansiyeli olduğunu bi düşünün.Aşağıdaki siteleri de incelemeyi unutmayın, subdomainlerine ayrı ayrı siteler kuruldu hepsi verilecek: Makul Tekliflerinizi Bekliyorum.

www.araba.ticaretpiyasasi.com
    www.emlak.ticaretpiyasasi.com
    www.firma.ticaretpiyasasi.com
    www.alisveris.ticaretpiyasasi.com

PROJEMİ SATMA SEBEBİM: samimi olmak gerekirsewww.facepara.com adında bir sitem var ve buna reklam bütçesi bulmam lazım. Bunun için ilerde çok iyi bir noktaya gelebileceğini düşündüğüm ticaretpiyasasi.com projemden bile vazgeçtim. Anlayacağınız en iyi iki projemdir bu ikisi. arasından reklama sermaye gerektiğinden facepara.com u seçtim.

Site Adresi:www.goalgo.net
    İstenilen Fiyat: 2000 TL
    Sitenin Kategorisi: Her türlü gelir elde etmeye müsait ve değerlendirilebilir bir arkadaşlık sitesi.
    Günlük Tekil Hit Sayısı: 1-100 Arası
    Site Analiz Bilgileri:http://wmaraci.com/site-analizi/goalgo.net
    Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet

www.goalgo.net her türlü gelir elde etmeye müsait ve değerlendirilebilir bir arkadaşlık sitesi. com uzantısı şu anda 120 Bin dolardır ve SEDO da şu an satıştadır, inanmayanlar sedo ile iletişime geçsin. Site yeni kuruldu fakat ilerde iyi bir noktaya geldiğinde ilgilenmeye vakit bulamayacağım düşüncesi ile satmaya karar verdim. hostu yeni alındı isteyene hostu ile bir veririm. Adsense geliri olan değerinde bir site ile takas edebilirim. Global domainli bu kalitede bir site kaçmaz. Siteyle ilgilenebilecek layık birine vermek istiyor ve tekliflerinizi bekliyorum.

Site Adresi:www.sosyalfinans.com
    Sitenin Aylık Getirisi:Site yeni açıldı
    Sitenin Kategorisi: Sosyal Finans Merkezi İlan Paylaşma Sistemi
    Site Analiz Bilgileri:http://wmaraci.com/site-analizi/sosyalfinans.com
    Açıklama:www.sosyalfinans.com her türlü gelir elde etmeye müsait ve değerlendirilebilir bir alan adı. Makul tekliflerinizi bekliyorum.

www.webmasterokulu.net forum sitem 500 tl.

Özel Notlar: Web sitelerim sorunsuz ve tertemizdir. Lütfen ciddi alıcılar pm atsın.
    İLETİŞİM : GSM: 5533285582 arayabilir veya facepara@outlook.com.tr ye mail atabilirsiniz.

• ali.kose kullanıcısına yanıt
    Site Adresi:www.trendfikirler.com
    İstenilen Fiyat: 3000 TL
    Sitenin Aylık Getirisi:200-300 TL Arası
    Sitenin Kategorisi: Bayilik ve İş Fikirleri Portalı
    Günlük Tekil Hit Sayısı: 500-1000 Arası
    Site Analiz Bilgileri:http://wmaraci.com/site-analizi/trendfikirler.com
    Özel Notlar: Web sitemi domain fiyatına sayılabilecek çok uygun fiyata (acil parası gerektiğinden) satılığa çıkardım. sitem tertemizdir diyebilirim, herhangi bir olumsuz sicili ve banlanması yoktur. Satın alacak kişi sadece günde üç beş orjinal içerik girmesi ile sırtını dayayıp adsense raporlarına bakacak ve günbe gün artan kazancının tadını çıkaracaktır. Sitemi benzer iş yapan sitelerden daha ucuza satma sebebimwww.facepara.com siteme reklam bütçesi sağlamak. Son olarak elinizi vicdanınıza koyduğunuzda istediğim fiyat başlı başına şahane sayılabilecek markalaşabilecek önü açık domaininin ücreti diyebilirim. Aylarca emek verip googlede iyi yere getirdiğim sitem yeni alıcısını bekliyor. Hayırlısı olsun...

Site Adresi:www.ticaretpiyasasi.com
    İstenilen Fiyat: 7000 TL
    Sitenin Kategorisi: Emlak-Araba-Firma Rehberi ve Alışveriş Sitesini içinde barındıran kapsamlı bir haber sitesi.
    Günlük Tekil Hit Sayısı: 50-100 Arası
    Site Analiz Bilgileri:http://wmaraci.com/site-analizi/ticaretpiyasasi.com
    Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet- ASP Altyapı

Özel Notlar: Araba-Emlak-İkinci El Ürün ve Firma Rehberi sitelerini içinde barındıran ilerde Adından da anlaşılacağı üzere Türkiyenin Ticaret Piyasası Olmayı Hedefleyen web sitemizi üzerinde durulduğunda en iyi emlak-araba-ikinci el satış sitesi olarak çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Mesela araba.com da sadece araba, emlak.net te sadece emlak ve gittigidiyor.com da ağırlıklı olarak ürün satışı yapılmaktadır. Ticaretpiyasasi.com da tüm bunların hepsi bir arada yapılabilmektedir. Uzun lafın kısasıwww.ticaretpiyasasi.com sitesini ziyaret edin ve domaini ile neler yapılma potansiyeli olduğunu bi düşünün.Aşağıdaki siteleri de incelemeyi unutmayın, subdomainlerine ayrı ayrı siteler kuruldu hepsi verilecek: Makul Tekliflerinizi Bekliyorum.

www.araba.ticaretpiyasasi.com
    www.emlak.ticaretpiyasasi.com
    www.firma.ticaretpiyasasi.com
    www.alisveris.ticaretpiyasasi.com

PROJEMİ SATMA SEBEBİM: samimi olmak gerekirsewww.facepara.com adında bir sitem var ve buna reklam bütçesi bulmam lazım. Bunun için ilerde çok iyi bir noktaya gelebileceğini düşündüğüm ticaretpiyasasi.com projemden bile vazgeçtim. Anlayacağınız en iyi iki projemdir bu ikisi. arasından reklama sermaye gerektiğinden facepara.com u seçtim.

Site Adresi:www.goalgo.net
    Sitenin Kategorisi: Her türlü gelir elde etmeye müsait ve değerlendirilebilir bir arkadaşlık sitesi.
    Site Analiz Bilgileri:http://wmaraci.com/site-analizi/goalgo.net
    Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet

www.goalgo.net her türlü gelir elde etmeye müsait ve değerlendirilebilir bir arkadaşlık sitesi. com uzantısı şu anda 120 Bin dolardır ve SEDO da şu an satıştadır, inanmayanlar sedo ile iletişime geçsin. Site yeni kuruldu fakat ilerde iyi bir noktaya geldiğinde ilgilenmeye vakit bulamayacağım düşüncesi ile satmaya karar verdim. hostu yeni alındı isteyene hostu ile bir veririm. Adsense geliri olan değerinde bir site ile takas edebilirim. Global domainli bu kalitede bir site kaçmaz. Siteyle ilgilenebilecek layık birine vermek istiyor ve tekliflerinizi bekliyorum.

Site Adresi:www.sosyalfinans.com
    Sitenin Aylık Getirisi:Site yeni açıldı
    Sitenin Kategorisi: Sosyal Finans Merkezi İlan Paylaşma Sistemi
    Site Analiz Bilgileri:http://wmaraci.com/site-analizi/sosyalfinans.com
    Açıklama:www.sosyalfinans.com her türlü gelir elde etmeye müsait ve değerlendirilebilir bir alan adı. Makul tekliflerinizi bekliyorum.
    www.webmasterokulu.net forum sitem 500 TL
    Özel Notlar: Web sitelerim sorunsuz ve tertemizdir. Lütfen ciddi alıcılar pm atsın.
    İLETİŞİM : GSM: 5533285582 arayabilir veya facepara@outlook.com.tr ye mail atabilirsiniz.
    ______________________________________________________@ali.kose@ali.kose

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facepara -- 3 Nisan 2014; 14:00:32 >

• Sadece aylik Google Adsense geliri ortalama 900 TL olan, bunun yaninda firmalardan da aylik ortalama $300 reklam kazanci olan web sitesi satiliktir.

Web sitesinin ziyaretcilerinin cogunlugunu yurtdisinda yasayan Turkler olusturdugu icin tiklama basina odeme cok daha fazladir.

Biraz vakit harcayarak geliri 2'ye belki de 3'e katlayabilirsiniz.

Web sitesinin Facebook sayfasinda 3.500'e yakin Like'i vardir. Siteye kayitli uye sayisi ise 4.125'tir.

Alexa global degeri 127bin, Amerika 26bin. Bu gelirleri aylik ortalama 15bin tekil ziyaretci ve 200bin sayfa gosterimi ile yapmaktadir. Soyledigim gibi tiklama basina kazanc cok fazladir.

Banli oldugu arama motoru ya da sponsor yoktur.

Sitenin altyapisi Wordpress ve tema lisanslidir.

Site adresi ozel mesaj ile verilecek. Ozel mesaj ile irtibata gecebilir ve tekliflerinizi iletebilirsiniz. Lutfen komik rakamlar ile gelmeyin. Sitenin 1 aylik kazanci ortada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corfor -- 5 Nisan 2014; 16:25:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ali.kose

.com .net Uzantılı satılık siteleriniz varsa mesaj olarak ulaşın ciddi satıcıysanız katagori fark etmez tüm siteler degerlendirilecektir.

İyi forumlar.

hocam merhaba

www.haberlerl.com
    www.kentkart.net
    www.domaintescille.com
    www.nttgame.com.tr

fiyat verir misiniz ?

• www.sultankoy.org satılıktır.... fiyatı 1,2 tldir yoncu'da domain
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.