Şimdi Ara

SATILIK SIFIR TİMBERLAND BOT BU FIRSAT KAÇMAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    BU İLAN YORUMA KAPALIDIR! LÜTFEN KONUYA MESAJ YAZMAYIN. İLAN SAYFAMDA GEREKSİZ MESAJLAR İSTEMİYORUM. SORUNUZ VARSA PM İLE İRTİBATA GEÇİN. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

DONANIM HABER 2.EL FORUM KURALLARI:
    [2.9]: İkinci el bölümünde gereksiz "hayırlı işler, kolay gelsin, vs." türünde muhabbetler satıcıyı rahatsız ediyorsa yasaktır, ilan sahibinin şikayeti durumunda cezai işlem uygulanabilir. Unutmayınız ki burası konu dışı, gereksiz mesajlar bölümü değildir.

[2.5] İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahale, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir ya da ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORJİNAL TİMBERLAND 45 NUMARA BOT BEN KAMPANYADAN UCUZA ALDIM NORMAL FİYATI 365 LİRADIR BEN 160 LİRAYA SATIYORUM...

ALICAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN KAÇIRILMIYACAK FİYATA...

SATILIK SIFIR TİMBERLAND BOT BU FIRSAT KAÇMAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man of Steel -- 28 Aralık 2013; 23:36:10 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.