Şimdi Ara

SATILIK SIFIR - T9 TV BOX 4-32GB - USB 3.0 - BT 4.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK SIFIR - T9 TV BOX 4-32GB - USB 3.0 - BT 4.0
    Merhaba;

Ürün Gearbest sitesinden satın aldım.
    Geçen hafta da bana teslim edildi. Yalnızca çalışıp çalışmadığını kontrol etmek amacıyla 1 kez televizyona bağladım.

Son zamanlarda ki Gümrük Vergisi sorununu yaşayıp ürünü teslim almam diyerek bu sitede ki bir arkadaştan
    TV box satın almıştım. Cihazda da sorun çıkmayıp elime ulaşınca elimde fazlalık olarak kaldı.

Beklemek ve Gümrük Vergisi problemi yaşamak istemeyenleri ilanıma bekliyorum.SATILIK SIFIR - T9 TV BOX 4-32GB - USB 3.0 - BT 4.0

Cihaz aşağıda ki linkteki cihazdır. https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_009675791724.html?wid=1433363

Gearbest te 250 TL diyecek olanlar Gearbest ten alabilirler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Denizli, Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İyi de güzel kardeşim yüzde 40 karla ürün satıyorsun tabi serbest piyasa herkez istediği fiyatı yazar ama yüzde 40 karda çok kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan45

İyi de güzel kardeşim yüzde 40 karla ürün satıyorsun tabi serbest piyasa herkez istediği fiyatı yazar ama yüzde 40 karda çok kardeş
    Yazdıklarınıza saygı duyuyorum. Malum sitelerde aynı ürünü 499 - 600 TL aralığında satıyorlar.
    Şahsen benim böyle bir ihtiyacım olsa riske girmek ve beklemek yarine alır geçerim.

Zaten ilanda da belirttiğim gibi istediğim cihazı bulunca direkt aldım.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.