Şimdi Ara

Satılık Sıfır Gibi Acer Predator 15 (GTX 980m)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fatura, kutu ve tüm kutu içeriği ambalajları ile birlikte verilecektir. Cihaz MediaMarkt'tan alınmıştır, hala sıfır satış fiyatı 6,999 TL'dir.

İstediğim fiyat 5,600 TL. Fotoğrafları sahibinden linkinden inceleyebilirsiniz:
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-fiyati-dustu-sifir-gibi-oyun-canavari-predator-15-gtx-980m-346639760/detay/

İletişim için 0534 777 79 87 whatsapp veya arayabilirsiniz.

Masaüstü sistem topladığım için satıyorum. Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim, ürünü almadan önce aylarca araştırdım. Soğutma konusunda rakibi bile yoktur, bilgisayar full yük altında ısınmaz bile. Hiç hissetmezsiniz.

Cihazda DVD okuyucuyu kolayca çıkarıp yerine harici fan takabiliyorsunuz. Kendi özelliğ, kutu içeriğinden geliyor.

Kendi fanlarını kendi temizliyor. Her 3 saatte bir fanlar tersine dönerek tozu dışarı atıyor. Yani temizleme gibi bir durum için hiçbir zaman servise gönderme durumunda kalmayacaksınız.

1 TB HDD + 240 GB SSD bulunmakta, i7 6.nesil 8 şekirdekli 6700 HQ işlemci bulunuyor.

Ekran kartı GTX980M, en yüksek ekran kartlarından biri. Şu anda oynatamadığı, açamadığı oyun yok. Gidip testlerine bakabilirsiniz, sorunsuzca her oyundan yüksek FPS alır.

Klavyesi mükemmeldir hissiyat açısından. Ayrıca renkli ışıklandırma özelliği de vardır.

16 GB ram'in yanında cihazda Thunderbolt 3 girişi var. Piyasadaki çok az laptopta bu giriş bulunmakta. Bu giriş ile beraber laptopa "harici ekran kartı" bağlayabiliyorsunuz, yani ileride bu laptopın başka bir ekran kartı alarak ömrünü uzatabilirsiniz, yıllarca kullanabilirsiniz.

Ayrıca muazzam bir pil ömrü vardır, bu ilanı yazarken full şardajydı cihaz, kabloyu çıkardım ve 9 saat gösterdi pil ömrünü. Fotoğraf olarak ekliyorum.

Araştıran insan ne kadar güçlü ve iyi bir laptop olduğunu biliyordur, ama ben yine de özelliklerinin listesini ekliyorum.

Ekran Ekran Boyutu: 39.6 cm / 15.6 inç
    Çözünürlük: 1920 x 1080 Led
    Arka Işıklandırma: Evet
    Görüntü kalitesi: Full-HD
    Ekran boyutu(cm): 39.6 cm
    Ekran Boyutu (inç): 15.6 inç
    Ekran Tipi: Aktif Matris TFT Renkli LCD
    RAM tipi: DDR4
    Bellek Boyutu: 16 GB Maks.
    Desteklenen Bellek: 64 GB
    İşlemci İşlemci: Intel Core i7-6700HQ 2,6 GHz
    Grafik Kart: NVIDIA GeForce GTX980 4 GB GDDR5 256 Bit
    Hard disk 1: HDD , 1 TB , 7200 rpm
    Hard disk 2: SSD , 256 GB Sabit disk
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Satıldı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.