Şimdi Ara

SATILIK - Sıfır Ayarında Samsung NX Mini + 9MM + 9-27MM + Flaş + Çanta + Flaş Kutusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhabalar,

Yaklaşık 1,5 yıl önce Gold bilgisayardan aldığım Samsung NX Mini Beyaz Renk Fotoğraf Makinemi satıyorum. Satma sebebim bu süre içinde cihazı çok az kullanmam ve artık sık seyahate çıkmadığım için ihtiyacım olmaması. Tüm detaylar aşağıdaki gibidir:

Ankara'da ikamet ediyorum. Ürün 07.2015 tarihli Gold bilgisayardan alınma (9MM lens bundle). Garantisi devam ediyor ve belgeleri var. Orijinal şarj aleti vs. duruyor. Cihazın kondisyon olarak sıfırdan farkı yoktur. Ekranına bile cihazı aldığım gün koruyucu jelatin yapıştırdım. Satışı şu şekilde yapacağım.

* Beyaz NX Mini Body ve 9MM Lens bundle (450TL)
    * 9-27 Lens ve Harici Flash seti (Sonradan almıştım, 9-27 lens bazen cihazı kitliyor ama çok nadir. Onun dışında sorunu yok, cihazın problemi değil, lensin problemi) (150TL)
    * 9mm ve 9-27'nin beraber konulabileceği şık bir lens kutusu (40TL)
    * Samsung NX Mini Orijinal taşınma çantası (50TL)

Hepsini birden 600TL'ye bırakabilirim. Tek tek fiyatlarını yanlarına yazdım zaten. Her bir parçanın sıfır fiyatlarına yurt içi ve yurt dışından bakabilirsiniz.

Satın alan arkadaş şimdiden güle güle kullansın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerlee1907 -- 22 Mayıs 2017; 16:28:42 >

• ürün satıldı mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.