Şimdi Ara

SATILIK > SHARKOON S1000 WINDOW KASA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 27.11.2018 (27.11.2020 kadar garantili) tarihinde incehesap.com'dan almış olduğum mATX bilgisayar kasamı ATX sisteme geçtiğim ve anakartımın sığmaması sebebiyle satıyorum. Kasanın pleksi iç kısmında yüzeysel bir çizik mevcuttur (4-5cm). Kasa için fiyatım pazarlıksız 140 TL > 120 > 100 TL. Pazarlık olur mu gibisinden pmlere cevap verilmeyecektir. Piyasa fiyatının yarısına veriyorum zaten. Dileyene get ilan açılır. Ödeme sonrası kargo şeklinde satış yapıyorum. Sözü fazla uzatmadan alıcısına şimdiden hayırlı olsun diyorum.

NOT: Fotoğraflarda görünen fanlar - anakart - psu - dvd-rw ve ssd satılık değildir. Kasadaki stickerlar kesinlikle altında iz bırakmayacak kalitededir. Keyfi yapıştırılmıştır, dileyene söküp gönderim yapılır.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snayperska -- 27 Ekim 2019; 18:21:48 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• https://www.incehesap.com/asus-tuf-b450m-pro-gaming-anakart-fiyati-42987/?gclid=Cj0KCQiA-4nuBRCnARIsAHwyuPqFP7M8DZkzKzdGPAdXvZiqJNMAgWoaeskPDBwAaAEbb48v6QIiVVwaAts2EALw_wcB

bu anakart uyar mı? anakartım mATX ve açık pencerelere ekran kartı geliyorsa uyması lazım ama sanki kasa bi tık küçük geldi gözüme.
  • CRhackSH kullanıcısına yanıt
    Sığar hocam. mATX tüm anakartlar sığar merak etmeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.