Şimdi Ara

SATILIK ---SEAGATE ST1000DM003 1TB HDD SORUNSUZ---İNDİRİM---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK ---SEAGATE ST1000DM003 1TB HDD SORUNSUZ---İNDİRİM---
    Merhaba arkadaşlar.

Elimde 3-4 aydır çekmecede yatan sorunsuz ve depolama amaçlı kullandığım başlıktaki hard disk bulunmaktadır. Daha yüksek kapasiteye geçtiğim için artık kullanmıyorum o yüzden duracağına satayım dedim. Garantisi bitmiş olmalı. Yine de bakarım gerekirse.

Almak isteyen için sisteme takar test eder ve fotolarını atarım. Şu anda fotoğraf koyma gereği hissetmiyorum. Altı üstü hdd her yerde var fotosu. :)

Satış fiyatı:120 TL Kargo alıcıya ait. Ödeme sonrası ürünü istediğiniz kargoya güzelce paketleyip veririm. Kargoda oluşabilecek hasarlarda kesinlikle mesuliyet kabul etmem.

Almak isteyenler PM
    Fiyat : 120 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Sakarya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Pm gönderdim ancak sitede bir sorun olmalı mesajlar bir türlü iletilemedi. O nedenle buradan yazıyorum.

- Diskin varsa kalan garanti süresini
    - Varsa garantisi, fatura üzerinden mi yoksa garanti belgesi üzerinden mi olduğunu
    - Hangi kargo firmaları ile gönderim yapabildiğiniz bilgilerini belirtirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dopac34

Pm gönderdim ancak sitede bir sorun olmalı mesajlar bir türlü iletilemedi. O nedenle buradan yazıyorum.

- Diskin varsa kalan garanti süresini
    - Varsa garantisi, fatura üzerinden mi yoksa garanti belgesi üzerinden mi olduğunu
    - Hangi kargo firmaları ile gönderim yapabildiğiniz bilgilerini belirtirseniz sevinirim.

PM atıldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.