Şimdi Ara

SATILIK ---SEAGATE ST1000DM003 1TB HDD SORUNSUZ---İNDİRİM---

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Veri Depolama >> SATILIK ---SEAGATE ST1000DM003 1TB HDD SORUNSUZ---İNDİRİM---
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    298 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    18 Kasım 2005

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK ---SEAGATE ST1000DM003 1TB HDD SORUNSUZ---İNDİRİM---
    Merhaba arkadaşlar.

Elimde 3-4 aydır çekmecede yatan sorunsuz ve depolama amaçlı kullandığım başlıktaki hard disk bulunmaktadır. Daha yüksek kapasiteye geçtiğim için artık kullanmıyorum o yüzden duracağına satayım dedim. Garantisi bitmiş olmalı. Yine de bakarım gerekirse.

Almak isteyen için sisteme takar test eder ve fotolarını atarım. Şu anda fotoğraf koyma gereği hissetmiyorum. Altı üstü hdd her yerde var fotosu. :)

Satış fiyatı:120 TL Kargo alıcıya ait. Ödeme sonrası ürünü istediğiniz kargoya güzelce paketleyip veririm. Kargoda oluşabilecek hasarlarda kesinlikle mesuliyet kabul etmem.

Almak isteyenler PM
    Fiyat : 120 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Edirne,Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |
    02 Eylül 2006

3 Not
    Pm gönderdim ancak sitede bir sorun olmalı mesajlar bir türlü iletilemedi. O nedenle buradan yazıyorum.

- Diskin varsa kalan garanti süresini
    - Varsa garantisi, fatura üzerinden mi yoksa garanti belgesi üzerinden mi olduğunu
    - Hangi kargo firmaları ile gönderim yapabildiğiniz bilgilerini belirtirseniz sevinirim.

Katılım Zamanı
    18 Kasım 2005

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: dopac34

Pm gönderdim ancak sitede bir sorun olmalı mesajlar bir türlü iletilemedi. O nedenle buradan yazıyorum.

- Diskin varsa kalan garanti süresini
    - Varsa garantisi, fatura üzerinden mi yoksa garanti belgesi üzerinden mi olduğunu
    - Hangi kargo firmaları ile gönderim yapabildiğiniz bilgilerini belirtirseniz sevinirim.

PM atıldı.
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.