Şimdi Ara

[SATILIK] Sapphire Radeon RX Vega 56 Pulse 8GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhabalar 01.07.2019 tarihinde amazon.de üzerinden satın almış olduğum ekran kartımı satıyorum. Kartın garantisi 01.07.2021 tarihinde bitecek olup kartı 65 derece sıcaklığı geçmemek üzere 900-950mv voltaj değerleri arasında kullandım. Kartın bellekleri Samsungdur, BIOS flash olmadan maksimum 960 MHz'e ulaştım. Takas sadece RTX 2060 ile olur, üstüne nakit olarak 500-600 TL ödeyeceğim. Kartın üstünde herhangi bir aşınma veya hasar hiçbir şekilde yoktur, kozmetik olarak sıfır ayarındadır. Karta hiçbir şekilde müdahale edilmedi, fotoğraflardan görüleceği üzere güvenlik stickerları üstündedir. Elden çıkarana kadar sistemimde aktif şekilde kullanmaya devam edeceğim. Ankara içi elden, diğer illere havale sonrası kargo şeklinde satış gerçekleşir.

Fiyat : 1500 TL (Pazarlık yoktur.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChimpyNutz -- 10 Şubat 2020; 13:23:19 >

• Düşünürseniz ZOTAC 1080 amp extreme var elimde. RTX 2060 la demişsiniz sadece. o ayarda aklıma gelen tek kart o oldu. düşünürseniz yazın hocam
  • meganeRR M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam 1-2 hafta içinde satamazsam, kartta elinizde olursa teklifinizi kesinlikle değerlendireceğim
  • Fiyat güncellendi 1600>>>1500 TL
  • anaa mini itx karta zorla dual fan koymuşlar gibi ne işi var güç girişinin orada :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resul Sever kullanıcısına yanıt
    Öyle zaten :D

Rtx harici Bi getirisi olacağı düşünmüyorum ayrıca geçmişken 2070e geçebilirseniz daha mantıklı olur hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brnk kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçe pek esnek olmadığı için 2070'e geçmek şimdilik imkansız gibi duruyor. 2060 ile 2070 arasında 1000 TL'den fazla fark var o da benim bütçemi aşıyor. Tavsiyeniz için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.