Şimdi Ara

SATILIK Sapphire R9 270 VAPOR-X GARANTİLİ-EKSİKSİZ KUTULU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sivas İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Kartı 04.11.2015 tarihinde Sivas vatan bilgisayardan aldım .Kart versiyonu işlemci hızı 1000 mhz olan üst versiyondur. Genelde 920 boost ile 970mhz versiyonu bulunmakta ve bu sebepten kartın frekans değerleri 270x ile hemen hemen aynıdır.Kutu içeriği tam ve garanti belgesi mevcuttur.

Fiyat: 450TL ve ciddi alıcılar her konuda PM ile ulaşabilir. Şimdiden hayırlı olsun alacak arkadaşa. Hayırlı günler.

GPU : 1280 Stream Processors
    28 nm
    Graphics Core Next (GCN)

1000 MHz Engine Clock

1070 MHz Boost Engine Clock

Interface :PCI-Express 3.0

Memory :256 bit Memory Bus

GDDR5 Memory Type

5600 MHz,5600Mbps Effective Memory Clock
    2048 MB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myhidir -- 29 Ekim 2016; 18:17:46 >

• sanalpazar'ın batma eşiğinde olduğunu, paranı büyük zorluklarla alabileceğini hatırlatma istedim.
  • theVATANSEVER kullanıcısına yanıt
    Kardeş bu söylentileri biliyou hemen her firmaya mesela hizlial.com a da aynı söylentiler var ama sıkıntı yok alıp satıyorum sıkıntı yok illa isterseni gittigidiyor da olur fark yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myhidir kullanıcısına yanıt
    Hocam Gold'un tüm şirketleri sıkıntılı. Hızlıal en sevdiğim alışveriş sitesi idi. 3 ay önce garantiden ürün iade ettim. Parası bu hafta yattı. Çalışanların verebildiği tek bilgi kayyum atandı şirkete ne zaman yatırılacağını bilmiyoruz oldu her arayışımda. Belki alım-satım işi için sanalpazar'a çözüm bulmuşlardır onu bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.