Şimdi Ara

SATILIK S7 EDGE GOLD 1490 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S7 Edge
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Cihazı internetten aldım mate 9 denk geldiği için satısa koyuyorum. Sadece cihaz var yurtdışı pasaporta kayıtlı. 10 uzerinden 8 rahat alır temizlik konusunda. Resimler cihaza ait. Home tusunda sadece ufak bi nokta iz var onun haricinde kozmetik olarak sıkıntı yok. . Ekranı kırık telefon fiyatına satıyorum İstenilen fiyat 1490 tl

Not: Cihaz uyku halindeyken bazen kilit tusuna veya home tusuna basınca geç uyanıyor ekranın gelmesi 3 5 saniye suruyor. Rom atılmıs tuslarda sorun yok nedenini bilmiyorum anlayan varsa baksın onun haricinde hiçbir sorunu yok.

SATILIK S7 EDGE GOLD 1490 TLSATILIK S7 EDGE GOLD 1490 TLSATILIK S7 EDGE GOLD 1490 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalçın Ç. -- 29 Mayıs 2017; 0:50:21 >

• Yurtdışı cihazlar da garanti dışında ne gibi farklar oluyor. Yüklü rom farklı mı oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu yoksa gerçekten güzel fiyat
  • Pm atarmısın
  • PM atıldı satıcı cevap vermiyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurs27

PM atıldı satıcı cevap vermiyor....

ilanı okursanız sorduğunuz soruların cevabı zaten yazmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalçın Ç. -- 30 Mayıs 2017; 13:43:5 >
  • Yalçın Ç. kullanıcısına yanıt
    Teyit etme amaçlı sormak istedim nedir bu dh deki satıcıların havası anlamiyorum para ile mal alıyoruz sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.