Şimdi Ara

Satilik Razer Ouroboros

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba, Amerikadan aldigim Razer ouroboros mouse satiyorum, alisamadigim icin ve oyun oynayacak firsatim olmadigi icin satiliktir. Is yerinde mouse var zaten, bu evde oyle duruyor. Aktif olarak toplasaniz 4 ay kullanmamisimdir. Fanusu cok buyuk oldugu icin fanus yok, ancak kutusu vs. icindeki herseyi ile duruyor. Zaten Razer uygulamasini bilgisayara indirip ordan da garanti bitis tarihini vs gorebilirsiniz. Benim ihtiyacim olmadigi icin satilik. Resim ekleyemiyorum, ancak zaten 0 mouse. O yuzden Google da ne gorecekseniz onu alacaksiniz.

Fiyat = 350 TL, istenirse sanalpazar acarim.

Satilik Razer Ouroboros

Istanbul ici elden gorerek almayi tercih edebilirsiniz, Cevizlibag metrobus istasyonuna kadar gelebilirim, Il disi once ucret yada sanalpazar. Kargo aliciya aittir.
    Mng kargo ile gonderebilirim.

D.N : Surda su kadar, burda bu kadar diye bosuna mesaj atmayin. Nerden isinize geliyorsa ordan alin.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PROOF# -- 9 Ağustos 2016; 16:40:26 >

• Bende yaklasık 7-8 ay önce Dh'den aynı fiyata Ouroborus almıştım.İyiki almışım diyorum alan arkadaşa hayırlı olsun.Severek kullanıyorum.
  • Sanalpazar üzerinden alışveriş yapmayın çünkü çoğu inasan parası alamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiratYapiciTR

Sanalpazar üzerinden alışveriş yapmayın çünkü çoğu inasan parası alamıyor

Evet gecen gun bir alisverisimiz oldu, 5 gun sonra parayi yatirdilar onay verilmesine ragmen 5 gun beklettiler. Olabildigince elden satis yapilmasi tercihimdir.
  • Sahibinden GET ile yapabilirsiniz ama orası %10 komisyon alıyor.
  • Hayırlı satışlar. Gerçekten güzel bir mouse. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
  • Fiyat takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.