Şimdi Ara

Satılık ps4 pro kırık 5.05 1 Tb oyun yüklü 2 kol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
1.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdan yaklaşık 3 ay once aldığım ps4 pro yu oyun oynamadığım için satıyorum. Satan kişi garantisi var demişti ama faturası olmayınca garantisiz diye aldım. Bende garantisiz diye satıyorum. Ps4 pro Kırık istediğiniz oyunu internetten indirip oynayabilirsiniz. Yanında 2 kol var biri v1 birisi ds4 v2. Ds4 v1 çalışıyor. Ufak sorunlu. V2 az kullanılmış. İstediğim fiyat 2300 lira. İndirim ve takas yoktur. Kargo alıcı öder. Sadece bursa inegölden elden teslim edebilirim

Fiyat revize 2500 acil ===> 2300 lira

Cuh-7116B
    Satılık ps4 pro kırık 5.05 1 Tb oyun yüklü 2 kol Satılık ps4 pro kırık 5.05 1 Tb oyun yüklü 2 kol Satılık ps4 pro kırık 5.05 1 Tb oyun yüklü 2 kol Satılık ps4 pro kırık 5.05 1 Tb oyun yüklü 2 kol
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YüzüğüKayıpFrodo -- 19 Kasım 2018; 16:33:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garanti belgesi var mı? Kutusunun üzerinde "Türkçe işletim sistemi. Sony eurasia garantisi" yazan etiketi var mı? Hayırlı satışlar
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Garantisi bana satan arkadaş var ama faturası yok demişti. Kesin alıcı olursa pm sini atarım konuşabilir.Ben alırken garanti istememiştim. Kutuya gelince şimdi baktım kutu beyaz sanırım ps4 ün standart mavi kutusu değil beyaz iç kutusu var. Yazı yok üstünde. Only eu and Turkey yazıyor bi kenarda. Ps4 zaten Türkçe yani. O konuda problem yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YüzüğüKayıpFrodo kullanıcısına yanıt
    Cihazın dış kutusu yok ve garanti belgeside yok sanırım. Garanti belgesi ve fatura da yoksa evet dediğiniz gibi ürünü garantisiz diyebilirsiniz.
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Evet aynı dediğiniz gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pm yolladım bakabilir misin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.