Şimdi Ara

SATILIK PS4 500GB KIRIK VERSİYON 6.72 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Alınık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Mantığınız çok doğru gelmedi bana. Şimdi benim evimde bir adet PS3 ve bir adet de Xbox One S var. Aldığım fiyatları da söyleyeyim size de net olsun; PS3 ikinci el olarak 780 TL, One S sıfır 1.600 TL. Bunları aldığım dönemde PS4 Pro 2.800 ve One X yine o rakama yakındı.
    Şimdi ben o gün bu ikisini almayıp üstüne 500 TL koysam One X ya da PS4 Pro alabiliyordum. Siz istiyorsunuz ki yine 780 ve 1.600 den gitsin, bence de doğru. Ama bu şekli ile satarsam ben PS4 ya da Xbox One X almak için üste en az 3.000 lira koymak zorundayım. Ya da yine 500 lira seviyesinde fark olması için bu iki cihazı toplamda 3.500 - 4.000 lira seviyesinde satmalıyım.

Umarım fiyatlar dediğiniz seviyelere düşer ve ben de PS3 ü 500 liraya, One S i 1.000 liraya satar, üstüne de 500 lira ekler One X alırım. Yoksa benim ileride bu cihazı daha düşük fiyata satmamın bana bir maliyeti yok.
  • İnanın bana şu an 800e satılan ps3 ü geçen ay 375tl den 2 kollu 5 oyunlu şekilde sattım. Neden kar amacı güdeyim ki o zaman kaça aldıysam o fiyattan veya bir tık üstüne satmak gerekir diye düşünüyorum.

Sizde haklısınız ama piyasayı bizler bu hale getiriyoruz herkes üstüne düşen görevi yapsa uçuk fiyatlara kimse malzeme alıp satamaz
  • technician77 kullanıcısına yanıt
    Aslında piyasayı bu hale getiren bizler de değiliz. Dolar gün itibarı ile 7 lirayı aşmış durumda. Bu ürünlerin sıfır fiyatlarını ister istemez etkiliyor. Bir de üstüne eklenen verginin azmış gibi arttırılması, bu cihazların sıfır fiyatlarını 3-4 önce 2.500 - 2.800 lira seviyelerinde iken 4.000 lira seviyelerine çıkardı. Bu cihazların 4.000 liranın üstündeki her bir lirası için fırsatçılık tabirini evet kullanabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.