Şimdi Ara

PlayStation 4 Pro 1 TB Siyah Temiz Sıfırdan Farksız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 PlayStation 4 Pro 1 TB Siyah Temiz Sıfırdan Farksız

İyi günler arkadaşlar, cihaz temiz kullanılmış çiziksiz, içi açılmamış ve tamirsizdir. CUH-7116B kodlu Sony Eurasia cihazdır. Kutusu ve tüm aksesuarları eksiksiz orijinaldir. Faturası yok sanırım ya da ben bulamadım. Garantisi bitmiştir. Kutu ve aksesuarlar dahil tüm resimlerini yükledim. İstanbul anadolu yakasında elden teslim alabilirsiniz. İl dışına havale sonrası kargo yapabilirim fakat kargoda cihazın başına gelebilecek sorunlardan ötürü tercihim istanbul içi elden alış veriştir. Cihaz için istediğim fiyat 5200 TL'dir. İsteyen olursa elimde 4 adet kutulu oyun bulunuyor. Oyunlar: Last of us 2, god of war ve gran turismo sport. Oyunlarla birlikte 5500 TL'ye bırakabilirim. Pazarlık payı az da olsa vardır, şehir dışına gönderimde kargo alıcıya aittir.

Özelden iletişime geçebilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 5200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhabalar. Bu verisiyonda CUH-7116B fan sorunu varmış sizde varmı böyle bir sıkıntı. Birde oyunsuz hali ile ne kadar istiyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derlemeler -- 8 Temmuz 2022; 16:22:29 >
  • Forumdan DelNaja isimli arkadaşa satılmıştır, birazdan kargosu çıkacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.