Şimdi Ara

kapalı***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
61
Favori
43.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

****************************************************************************************************

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishboy07 -- 16 Kasım 2018; 2:28:31 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hayırlı işler, güzel fiyat. Attım favoriye :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • voqka35 kullanıcısına yanıt
    inşallah daha çok model ve uygun fiyatlar olucak

• Ayhan hocamdan daha önce redmi 3 ve redmi Note 3 Pro aldım sıkıntısız sorunsuz problemsiz bir şekilde alışveriş gerçekleştirdik gözü kapalı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz... Hayırlı satışlar hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet Redmi note 3 pro 3/32 için ödeme yapıldı kargo bekleniyor. Referans olması açısından bu mesajı atıyorum. Cihaz elime ulaştığında güncelleyeceğim.

Düzenleme: gerçekten ilgi alaka olsun güvenilirlik olsun alıcıyı düşünme olsun kargo satış sonrası ... Kısacası her konuda on numara adam gibi adam.

Söz verdiği saatte kargoya teslim etti. Bu süreçte irtibatı koparmadı. Hatta yeni öğrendiğim xiaomi nin farklı ekranlar kullanmış olduğu bilgisini sırf içimi rahatlatmak için konusunu arayıp bulan bu süreçte aramaktan çekinmeyen hatta jelatini kaldırmadıysanız size beyaz ekran modelini gönderebilirim diyen bir satıcı. İçiniz rahat olsun.

Bir de bugüne kadar objektifliğimi asla bozmadım. cihaz üstünde yazan imei ile kutu uyuşmadı. muhakkak olur böyle şeyler sonuçta insanız karışabilir kutular. Bunun için de büyüklük gösterip özür dilemiş bir insan kendisi.

İyi satışlar diliyorum. beni unutmuyosun daha bol bol alışveriş yapacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerHazard -- 9 Kasım 2016; 22:20:02 >

• Hocam bende yakın zamanda almayı düşünüyorum sizden alıcam galiba
    Hayırlı işler

• samet6833 S kullanıcısına yanıt
    merhabalar ,her zaman beklerim teşekürler

• quote:

Orijinalden alıntı: PowerHazard

1 adet Redmi note 3 pro 3/32 için ödeme yapıldı kargo bekleniyor. Referans olması açısından bu mesajı atıyorum. Cihaz elime ulaştığında güncelleyeceğim.

Düzenleme: gerçekten ilgi alaka olsun güvenilirlik olsun alıcıyı düşünme olsun kargo satış sonrası ... Kısacası her konuda on numara adam gibi adam.

Söz verdiği saatte kargoya teslim etti. Bu süreçte irtibatı koparmadı. Hatta yeni öğrendiğim xiaomi nin farklı ekranlar kullanmış olduğu bilgisini sırf içimi rahatlatmak için konusunu arayıp bulan bu süreçte aramaktan çekinmeyen hatta jelatini kaldırmadıysanız size beyaz ekran modelini gönderebilirim diyen bir satıcı. İçiniz rahat olsun.

Bir de bugüne kadar objektifliğimi asla bozmadım. cihaz üstünde yazan imei ile kutu uyuşmadı. muhakkak olur böyle şeyler sonuçta insanız karışabilir kutular. Bunun için de büyüklük gösterip özür dilemiş bir insan kendisi.

İyi satışlar diliyorum. beni unutmuyosun daha bol bol alışveriş yapacağız

tekrardan teşekkür ederim güle güle kullanın inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishboy07 -- 10 Kasım 2016; 19:43:47 >

• Redmi note3 pro aldım bi tane
    gayet ilgili bir satıcı
    güven konusunda kimsenin problemi olucağını zannetmiyorum

Allah hayırlı kazançlar versin
  • Bende kendisinden bir adet 3/32 redmi note3 pro aldım.Şahsım adıma kendisine çok teşekkür ederim.Güven ile alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımla.
  • PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTRiX -- 18 Kasım 2016; 10:9:7 >
  • Mersin-Adana teslimat nasıl oluyor?
  • Takip
  • Mesajım bulunsun iyi fiyatlar.

• orhan--k kullanıcısına yanıt
    teşekkur ederim hocam

• Takip hayırlı satışlar Ayhan hocam.

• Note 2 için takip
  • merhaba arkadaslar bende ayhan hocamdan bugün itibariyle mi 5s almis bulunmaktayim. bu mesaji benim gibi asiri derecede güven problemi yasayan kisiler icin yaziyorum. ayhan hocam sagolsun iki gun gece saat 2 lere kadar benim sorularima sabirla yanit verdi ve cihazi benim icin herseyiyle sorunsuz bir hale getirmis. daha önce o kadar cok saticiyla konustum ki hic birine bu kadar guvenmedim. sirf guven sikintisi cekiyorum diye aydindan tanidik arastirip buldu. ve cihazi o tanidik vasitasiyla bana ulastirdi. ben bugune kadar bu kadar ilgili bir saticiyla karsilasmadim. isini bu kadar severek yaptigi icin ve bu kadar dürüst ve ilgili oldugu icin kendisine cok tesekkür ediyorum. Güveneek alisveris yapabilirsiniz. hayirli satislar
  • elmorad11 E kullanıcısına yanıt
    ben teşekkur ederim hocam ,cihazı iyi gunlerde kullanmanızı dilerim...

• ebuzzz kullanıcısına yanıt
    teşekkur ederim hocam :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.