Tüm Forumlar >> Referansları
Referansları
» Kullanıcı Profili
Kriter Puan
Genel      
Kargo      
Satıcı      

» Kullanıcı Değerlendirmeleri
Genel Puan

Ürün: kapalı***
Alıcı: .eRCaN.
Tarih: 2 Eylül 2018; 11:37:15
Yorum
Sorunsuz ve hızlı alışveriş gerçekleştirdik. İlgisine teşekkürler
Genel Puan

Alıcı: 09kezman09
Tarih: 2 Eylül 2018; 11:36:19
Yorum
Kendisinden çok uygun fiyata Redmi Note 5 3/32 Gold Global versiyon cihaz aldım.Göndermeden önce cihazı kontrol etmesinide söylemiştim.Saolsun kontrolünü yapıp öyle gönderdi.Cihazda 4.5G çalışıyor.Ayrıca ilk kez birine büyük miktar EFT yapıp cihazın gönderilmesini bekledim.Bilindiği gibi insan güvenemiyor.Saolsun kendisi o tabumu da yıktı.Gayet ilgili ve güvenilir bir satıcı.Kendisine hayırlı ve bol kazançlar dilerim.
Genel Puan

Alıcı: orochiearth
Tarih: 2 Eylül 2018; 11:35:56
Yorum
Olumlu sorunsuz
Genel Puan

Alıcı: musaemirsen
Tarih: 17 Mart 2018; 15:09:12
Yorum
Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı ve problemsiz olarak kullanmaktayım. Kesinlikle on numara 5 yıldız bir satıcı. Her şey için tekrardan teşekkür ediyorum kendisine :)
Genel Puan

Alıcı: crazycasanova
Tarih: 24 Haziran 2017; 8:31:42
Yorum
arkadaştan mi6 aldım aynı gün kargoladı ertesi gün sorunsuz ve tertemiz elime ulaştı..
Genel Puan

Alıcı: Alex Murphy
Tarih: 18 Şubat 2017; 22:59:26
Yorum
Ayhan beyden Xiaomi Mi Max aldım sağolsun kendisi satış öncesi ve sonrasıda ilgili bir insan fiyatları makul cihaz yelpazeside oldukça geniş tavsiye ediyorum..Aldığım ürünün kargo ücretini kendisi karşılayarak jest yaptı ürün ilanda anlatıldığı gibi sorunsuz ve kutu içeriği eksiksiz cihaz kayıtlı ve global romla birlikte geliyor..
Genel Puan

Alıcı: ömer-faruk
Tarih: 18 Şubat 2017; 22:57:53
Yorum
Arkadaşla hızlı ve güzel bir alışverişimiz oldu sağolsun parayı gönderdikten sonra 1 saat içinde kargoya verdi. Hızlı ve güvenilir biri gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: mikeee
Tarih: 17 Şubat 2017; 22:54:02
Yorum
Güvenilir ve ilgili satıcı, ürünü bulunduğum şehirde elden teslimle yolladı. teşekkürler
Genel Puan

Alıcı: branduko
Tarih: 18 Kasım 2016; 9:32:39
Yorum
Hızlı ve güvenilir.Güven ile alışveriş yapabilirsiniz. Kendisine teşekkür ederim. Tavsiye ederim

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.070