Şimdi Ara

Satılık Ocz 600w stealthXstream psu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    kutu - fatura - 20 ay garanti mevcut.. hepsiburada faturalı.. 110TL pazarlıksız.. takas sadece 110 TL altı garantili ekran kartları ile olabilir..

83+verim, Aktif PFC, SLI destekli

inceleme linki

http://www.hepsiburada.com/ocz-stealthxstream-600w-sli-powersupply-ocz600sxs-eu/productDetails.aspx?categoryid=1012&productid=bd71499

not: şu an itibari ile ilk pm atana öncelik fln yok.. biri yazıo bekletiyorum diğerlerini ondan dönüş olmuyo o arada diğerleride gidiyor.. bu saatten sonra ilk atmış son atmış bakmadan ilk kesin alıyorum şurada buluşalım diyene satıyorum.. bugün elden teslim yapmak istiyorum.. her zaman istanbulda değilim çünkü aradan çıkması iyi olur bu işin..
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpii -- 16 Mayıs 2010; 22:29:05 >

• güzel ürün iyi fiyat hayırlı satışlar dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: efndy

güzel ürün iyi fiyat hayırlı satışlar dostum

teşekkürler yorum için..
  • pm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahray

pm.

cevaplandı..
  • temiz ürünse 100 veririm
  • Pm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NickeL_76 -- 14 Mayıs 2010; 18:02:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NickeL_76

Pm...

cevaplandı..
  • şu an itibari ile ilk pm atana öncelik fln yok.. biri yazıo bekletiyorum diğerlerini ondan dönüş olmuyo o arada diğerleride gidiyor.. bu saatten sonra ilk atmış son atmış bakmadan ilk kesin alıyorum şurada buluşalım diyene satıyorum.. bugün elden teslim yapmak istiyorum.. her zaman istanbulda değilim çünkü aradan çıkması iyi olur bu işin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpii -- 16 Mayıs 2010; 22:28:12 >
  • satıldı... (NickeL_76 nickli arkadaşa)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.