Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık Nokia E72 Sorunsuz Problemsiz 190 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Nokia >> Satılık Nokia E72 Sorunsuz Problemsiz 190 TL
Giriş
    180 Mesaj
    Referanslar: 28

Katılım Zamanı
    05 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

Merhabalar.

2. telefonum olan nokia E72 telefonumu satıyorum..Arkadaşlar Telefonun fotoğraflarını akşam ekleyeceğim.Şimdi kısaca anlatayım..

Telefonun Klavyesinde en alt sol baştaki tuşu kopartmış bulunmaktayım..altına giren bir cismi çıkartmak için uğraşırken koparttım..Telefonda malum çizikler vardır.arkada önde ekranda çizik var..birkaç kere yere düştü haliyle kasada biraz soyulmalar var.orjinal klavye 20 TL ye gg gibi sitelerde mevcut. Fakat iphone 5 alacağım için uğraşmadım açıkçası. Kulaklık çıkışında tam olarak tespit edemedim belki kulaklığım bozuk olabilir.sağ kulaklıktan ses gelip sol taraftan gelmiyordu.Kulaklık yuvasında yada kulaklığımda bir sorun olabilir. Telefonun bu anlattıklarım dışında hiçbir problemi arızası kılı tüyü bulunmamaktadır. Kutusu , şarj aleti ,data kablosu mevcuttur.. Yanında Team markasının Class 10 16 GB micro SD hafıza kartıda verilecektir..

istediğim fiyat 190 TL dir. Telefon Gri renkteki modelidir.

İstanbul içi elden teslim edilecektir..
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufuk_XT -- 15 Aralık 2012; 16:12:20 >

|
    |
    AMD Ryzen 9 3900X • Gigabyte X570 Aorus Master • 4x8GB Gskill TridentZ 4000Mhz • Powercolor RX5700XT - EK Vector Radeon RX 5700XT RGB Nickel Plexi • Samsung 970 Evo Plus 1TB NVMe M2 • Thermaltake Tower 900 Snow Edition • Noctua 5x14cm 900 RPM Redux - Noctua 4x14cm 3000 RPM Industrial • Corsair K70 MK.2 Silver Edition PBT Double Shot White Keycaps • Razer DA Elite • Razer Goliathus Speed Edition • HyperX Cloud II • Corsair AX1500i • Xbox One Controller - Wireless adapter • Benq EX3203R • Edifier S530DW 2.1 • HP LaserJet Pro MFP M477 • Extreme Level Custom Water Cooling......

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
SEO
son dakika
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,001
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.