Şimdi Ara

Satılık NOCTUA NH-D14 Soğutucu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sivas İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Noctua NH-D14 CPU Soğutucu kutusunda tüm aksesuarları ile birlikte satılıktır. Ürünü anlatmaya gerek yok. Hava soğutmada efsanedir. 12 cm lik fanının bir yaprağı kırılmış ve tekrar yapıştırılmıştır, performansı etkileyecek bir durum yoktur. Çok hafif titreşim yapmaktadır. Ortadaki büyük fan sorunsuzdur.Yanında XSPC marka termal macun hediyemdir.

satıldı

Satılık NOCTUA NH-D14 Soğutucu.Satılık NOCTUA NH-D14 Soğutucu.Satılık NOCTUA NH-D14 Soğutucu.Satılık NOCTUA NH-D14 Soğutucu.Satılık NOCTUA NH-D14 Soğutucu.Satılık NOCTUA NH-D14 Soğutucu.Satılık NOCTUA NH-D14 Soğutucu.Satılık NOCTUA NH-D14 Soğutucu.Satılık NOCTUA NH-D14 Soğutucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle58 -- 4 Ekim 2021; 21:0:1 >

• noctuaya mail atarsanız size yeni fanı para istemeden göndereceklerine eminim
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Am4 bağlantı kiti için istekte bulundum ama yeni fan göndermeleri müşteri memnuniyetinin de üstünde bir şey olur. Daha önce böyle bir tecrübeniz olmuş muydu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eagle58 kullanıcısına yanıt
    bana lga 155X kiti göndermişlerdi ama sanırım gümrükte başına bir iş gelmişti. Noctua malının arkasında duran bir firma, o fanlar da gerçekten çok dayanıklı fanlar. Eğer kırılmışsa eminim değiştireceklerdir, garanti olsun ya da olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

noctuaya mail atarsanız size yeni fanı para istemeden göndereceklerine eminim
    D15 için am4 kiti istemiştim 2 ay oldu gelen giden yok, zaten olumlu olumsuz mail bile gelmemişti, umudum yok.
  • bu arkadaşa tek fanda yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • incubus İ kullanıcısına yanıt
    Aynen tek fan da zaten fazlası ile yeterli olacağı gibi öndeki fanın kullanımında da zaten bir sorun yok. İlana bakan sanki öndeki fan komple bozuk gibi algılıyor herhalde.

• Ürün tarafımca alınmıştır kargo bekleniyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.