Şimdi Ara

Satılık Nintendo Switch+Sx Os Pro+64GB Hafıza Kartı+Kılıf ve Kutusunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
2.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Tertemiz çok az kullanılan Nintendo Switch Konsol

Kullanım saatini görünce anlayacaksınız. Zaman ayıramadığımdan neredeyse hiç oynamadım. Toplamda 20 saat belki kullanıldı.

Kutusu duruyor.

Nintendo Switch CFW Sx Pro Dongle - Bu Sadece 50 dolara satılıyor

1-2-3 Switch Kutulu Oyunu
    Mario Odyssey Dijital Oyunu
    Just Dance Dijital Oyunu
    Nba playgrounds Dijital Oyunu
    ve içindeki Oyunlar
    64GB Hafıza Kartı
    Taşıyıcı Çanta
    Ekranında koruyucu film var. Cihazda çizik vs. bir şey yok. İstediğiniz zaman cfw yapabilirsiniz.

Kadıköy ya da Kartal elden teslimat.

Takas düşünmüyorum.

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 8 Şubat 2020; 14:47:57 >

• cok pahalı hacı 1 ay sonra eğer duyumlar dogruysa 2milyara kadar düşebilirsin dikkat et
  • quote:

Orijinalden alıntı: encuni

cok pahalı hacı 1 ay sonra eğer duyumlar dogruysa 2milyara kadar düşebilirsin dikkat et
    Pahalı mı? Yanında kutulu oyunlar, taşıma çantası ve sx os pro var. Sx os pro kendi başına 50 dolar civarı. Yeni yöntem anakarta işlem gerektirecek gibi. Pahalı ve zahmetli olacak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamefry kullanıcısına yanıt
    ne kadar olucagını 25 den sonra gorucez gibi duruyor
  • yanındaki oyunlarla fiyat normal diye düşünüyorum.iyi satışlar
  • desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: encuni

ne kadar olucagını 25 den sonra gorucez gibi duruyor
    25 inden sonra ne olacak hocam? Bende switch almak istiyorum ona göre bekleyeyim
  • nevruz84 kullanıcısına yanıt
    yeni seri kırıldı dagıtımı beklıoz oda çin yeni yılına takıldı onlarda 25 ile 15 e kadar yeni yıl kutluyorlar. Kıran adamlar ilk seriyi de kıran adamlar ben v2 aldım 2milyara birde zelda aldım o bıtene kadar zaten herşey belli olur. Burdan takıp edebilirsin :https://team-xecuter.com/community/threads/happy-holidays-from-team-xecuter.133189/
  • gamefry kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünü almayı düşünüyorum, son birkaç gündür de arayış içerisindeyim fakat daha önce hiç nintendo konsoluna ya da herhangi cfw li bir ürüne sahip olmadığım için merakımdan soruyorum, Sx os pro dediğiniz şey tam olarak nedir?
  • serbülent06 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünüm satıldı. Sx os pro dongle ile gelen bir kit. Pc’ye bağımlı olmadan cfw moduna alıyorsunuz. Birde sx os lisansı geliyor. Sx os ile oyunları çalıştırabiliyorsunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.