Şimdi Ara

SATILIK Mpx200 <100ytl> !!!!SATILDI!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> SATILIK Mpx200 <100ytl> !!!!SATILDI!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    245 Mesaj
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    07 Aralık 2004

Durum
    Forumda değil

Arkadaşlar kasası çok temiz çalışır durumda fakat şimdi söleyeceğim problemleri olan telefonumu satıyorum.
    Ön paneldeki ışık yanmıyor ve iç ekrandaki görüntü bazen gidiyor yapılabilecek bir sorun olduğunu düşünüyorum çünkü kasayı hafİf bastırınca geliyor.İçini açmak istemedim satmayı düşünüyorum.

Yanında şarj aleti+kulaklık+128mb sd kart ve kutu içeriğindeki kitapçıkları ve orjinal cd si ile birlikte verilecektir pm lerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhan_oduncu -- 10 Kasım 2006; 18:43:27 >

|
    |

Katılım Zamanı
    10 Kasım 2006

Durum
    Forumda değil

hocam selam. ben bi telefoncuya sordum ne cıkar belli olmaz diyo. eger biraz ind. yaparsan ben almayi dusunuyorum
    |
    |
    sedat79 , Dr.Teknik, _3GeN_, salierii, ...-~AimLeSs~-... ,f_karakas,10.Lincoln, asigning, espionage,ustaşenol,cskaraman,MEHMET_KOSOVALI,BLkR,(5 ytl borcum var),delimanyak44,yasinsahin , konsey,volkan.e V.I.P. fastfurious, atlantisprensi, Barzo1905, iceman76 , myfranco , cagriozel , 10.Lincoln
    Ayrıca 8-9 adet HTC - Iphone sorunsuz bir şekilde hollandadan forumdaki arkadaşlar için getirtilip satılmıştır. Geçmiş mesajlardan da kontrol edilebilir.

Bu aralar hemen hemen her ay yurt dışına gidip geliyorum.
    Isteyen olursa Iphone-Ipad için yardımcı olabilirim
  • Teğmen
    214 Mesaj
    Katılım Zamanı
    05 Temmuz 2005

Durum
    Forumda değil

içinde ekrana görüntü veren bi entegre var o entegerenin aynı ide kablolarına benzeyen bir kablosu var o kabloyu sıkı sabitlersen ekrana görüntü kesintisisz gelecektir

bunun için telefoncudan yalıtkan lastik benzeri bi madde var onu iste!
    |
    |
    trooper27(valla sayamadım :D)-okan(9700pro,fan seti)-visor(ses kartı)-cafesnet(dfıultraD,3700SD)-alattin_nuri(3200venice,fan,512mmc)-escobar35(UV ışık,fan,ızgaralar)-lord of chaos(T68i)-paryoşa(6600gt)-newar61(20gb hdd,kasa,bluetooth)-number_oen(2*256 notebookddrIIram)-QwertyXP(TT Fan Seti)-ilhanathema[son derece güvenilir ;)](normal-UV neon takası,fatality V7)-pLayer(2x1gb ddr400 elixir ram)-Bukalemun(2x512 mb ddr400 twinmos)-bulent35220(xp90,zalmanF2)-Auril(Antec 480w)-hiickimse(x300vga)-mami23®(CM RC690 Kasa)

ESKİ NICK: sanchalf
  • Yarbay
    3550 Mesaj
    Referanslar: 9

Katılım Zamanı
    23 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

pm
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.