Şimdi Ara

Satılık Mini 0826 Araç içi Gps li Araç kamerası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nisan 2016dan beri kullandığım Mini 0826 GPS li araç içi kameramı mini 0906 aldığım için satıyorum.Kamerada herhangi bir sorun yok.Ağustos ayında ,orjinal ölçülerinde pilini tedarik ederek değiştirdim.

Kamera her ne kadar 64gb a kadar sd kart desteklese de hem 64gb Sandisk ile hem de 128gb samsung sd kart ile sorunsuz kullandım.

Kamerayı genelde çözünürlük olarak 1920x1080 45fps de kullandım.128lik kartla bu çözünürlükte 26saate kadar kayıt yapabilmekte,kart dolduğunda eski kayıttan başlayarak üstüne yazabilmektedir.Değişik çözünürlük ayarları mevcut.

Kamerayı isterseniz çakmaklık yerine direk araç sigorta kutusuna ya da powerbanka bağlayabilirsiniz.Genelde powerbank ile kullandım.Xiaomi 10000mah ile yaklaşık 16 saat kayıt yapabilmektedir.

Bu kamerada esktra olarak gps mevcut.Hem araçla gittiğiniz hızı,koordinatları videoda görebilir,kendi video programıyla güzergahınızı görüntüleyebilirsiniz.

Kutu içinde yine CPL filtre mevcut olup,sıcak yaz günlerinde ön camdaki yansımayı minimuma indirip daha kaliteli görüntü elde edebilirsiniz.

Mini serisi ürünlerinden memnunum,kamera sadece bir kez pil değişimi dışında sorun çıkarmadı bana.Yeni kamera alırken de bunun daha üst serisi olan Mini0906 yı tercih ettim.2 aydır da kullanıyorum,sorun yaşamadım henüz.

Elektronik aletlere meraklıyım.Kimseye emanet vermem,almam.Kameranın daha ekran jelatini üzerindedir.Ancak pil değişimi için açarken yan kapağında mecburen bir kaç çizik oluştu.Çalışmasına vs engel değildir.Kozmetik olarak çok iyi durumdadır.

Taksit ve uygun kargo isteyenler için
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-arac-ici-hd-kamera-mini0826-644951149/detay

Kutu içeriği

Mini 0826 kamera

CPL filtre

Araç çakmaklık kablosu (hiç kullanılmadı)

Gps li cama yapışan kamera soketi(hiç kullanılmamış 3M sticker ile)

Pc bağlantı kablosu (hiç kullanılmadı)

Kablo sabitleyiciler,cama kolay yapıştırma-çıkarma stickerı(hiç kullanılmadı)

Teknik özellikler

—GPS in mount

– HDR Super Night Vision

– Bit rate: 15 Mbps

– Small size (80mm x 46mm x 39mm)

– 3.2 MPixel CMOS sensor

– CPU: Ambarella A7

– Angle of view: 135° diagonal

– Operating temperature: from 0°C to 40°C (32°F to 104°F)

– Video format: .MOV

– Photo format: .JPG

– CPL filter included

– Supports up to 64GB MicroSD cards

– Time and date stamp on video

– Loop recording, auto on/off, G-sensor, motion detection

– Interfaces: HDMI, USB, AV

– Lock file button

– Internal microphone and speaker

– Adhesive 3M mount

– FCWS (Forward Collision Warning System)

– LDWS (Lane Departure Warning System)

—supports a wide variety of resolutions: 2560×1080 @ 30fps, 1296p @ 30fps, 1080p @ 45fps, HDR 1080p @ 30fps, and 720p @ up to 60fps. Video quality is very good, both at day and at night time.

Araç içi HD kamera Mini0826

Satılık Mini 0826 Araç içi Gps li Araç kamerası
    Satılık Mini 0826 Araç içi Gps li Araç kamerasıSatılık Mini 0826 Araç içi Gps li Araç kamerasıSatılık Mini 0826 Araç içi Gps li Araç kamerasıSatılık Mini 0826 Araç içi Gps li Araç kamerası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overhead -- 4 Şubat 2019; 17:48:3 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Satıldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.