Şimdi Ara

##SATILIK: Microlab SOLO7-Fiyat Düştü ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. Yaklaşık 4-5 ay önce almış olduğum Solo7'lerimi hevesim geçtiği için satıyorum.. Hoparlörler çok temiz.. Eğer gerçekten güçlü bir stereo sistem arıyorsanız bu sistem aradığınız sistem.. Tam 150 Watt RMS gücünde bir sistem.. Sistemi HızlıAl.com'dan 230YTL'ye satın almıştım.. Şimdi ise istediğim fiyat 150 YTL--> 130YTL.. Daha ucuz ürünlerle takas olabilir..

Microlab Solo7 2.0 Ahşap Subwoofer 150 Watt Rms

# Multimedya PC için tasarlanmistir, Fiyat Oranina Yüksek Performans
    # Zarif ahsap yapisiyla komple ahsap kutu, saf ses saglar ve ses karisimini engeller.
    # Sistem, TV veya ekranin yanina konulabilen ve manyetik etkisi olmayan bir manyetik korumaya sahiptir.
    # Microlab AR-GE sistemlerinin en önemli amaci Avrupa müzik kültürünü miras almak ve bu müzigi daha da ileri götürmektir.
    # Bunun için, bütün dizaynlar müzige yönelik olmali ve kaynaklarini da müzikten ve sanattan almalidirlar. Microlab ile, Avrupa müzik zevkinin tadina varacaksiniz.

Spesifikasyonlar

# Güç çikisi 75W+2 RMS
    # Frekans yaniti 5Hz-50KHz
    # Duyarlilik Girisi 350mV
    # Distorsiyon <%0.3 (1W 1KHz)
    # Ayrisim >55 dB
    # S/N 85 dB
    # Akustik spesifikasyonu:
    # Frekans yaniti 60 Hz-20KHz
    # Duyarlilik 85dB
    # Sürücü birimi: 6.5”+1” (manyetik korumali)
    # Ses girisi: (Giris 1) RCA fisi (Giris 2) RCA fisi (Sol hoparlör) vida terminali
    # Ses çikisi: vida terminali
    # Ürün boyutu (DxGxY) 220x325x558 mm

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuğra_ -- 1 Haziran 2008; 18:08:38 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Çok güzel ve parasını hak eden bir üründür..Şahsen bende kullanıyorum müzik dinlemek için birebir...Hayırlı Satışlar hocam..
  • Sağol kardeşim.. Gerçekten çok sağlam bir ürün ve parasını sonuna kadar hakediyor

• Ben birkaç şey sormak istiyorum. Öncelikle 150-130 arası istemişsin.Ben 140 verip ortasını bulabilirim.Yalnız ödemeler nasıl yapılıyor? Ödemeler nasıl güvenli oluyor? Bunları çözebilirsek eğer kargo işi nasıl olacak 24 kg :)
  • merhaba solo7 yisattınızmı bana bir bilgi verirmisiniz saygılar e mail adresim cboler@kgm.gov.tr
  • SATILDI

• "YTL" bazında fiyat görünce beynim takla attı kafamın içinde

Nasıl ve neden hortladı bu konu böyle?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.