Şimdi Ara

Satilik Logitech F510 ve F710 gamepad ayri ayri satilik.Garantili.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ilk olarak satma sebebim ps4 gectim. Pc yi sattim. Bunlar elimde.

F510 Fiyat: 40 TL

18.08.2013 teknosadan alindi. 18.08.2015 e kadar Logosoft garanti var.Tum belgeleri mevcuttur.
    RB tusu bir kere basmamaya basladi. Servise teknosa ile gonderdim. Tamir edilip gelmisti. Belgeleri var. Analoglarda soyulma vs.vs. yoktur. Urunde en ufak sikinti yoktur.

F710 Fiyat 60 TL

26.11.201 tarihinde teknosadan alindi. 26.11.2015 e kadar Logosoft garantisi var. RB tusunda aksama var servise gitmesi gerek.
    Teknosa urunu oldugu icin teknosadan gondereceksiniz. Fatura ve garanti belgeleri mevcut. Gamepad.nano alici uzatmali ve cipli hersey mevcut.

Beyler bu forumda xargusx beni bilir. Askeri personrlim. 2009 dan beri uyesi oldugum erdogan_cicik nickim 4 gun uyari aldi. Buradan actim.

İletisim.
    Pm
    Cep-watshap-viber 5065556187
    Skype Ottoman_Slap45
    Adim erdogan cicik. İlgili arkadaslara duyrulur. Kargo aliciya ait olup duruma gore pazarlik edilir.

Satilik Logitech F510 ve F710 gamepad ayri ayri satilik.Garantili. Satilik Logitech F510 ve F710 gamepad ayri ayri satilik.Garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OttomanSlap45 -- 19 Mart 2014; 14:17:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buarada sahibindene ilanda aciacam. Linkleri atarim.

• Up

• Yukari..

• quote:

Orijinalden alıntı: OttomanSlap45

Yukari..

Hangi il?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.