Şimdi Ara

Satılık İtemler ! ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    +5 bd axe yuyuhkhkhk
    +5 ft helm male %sd
    +4 72 lvl mask %19 sd male
    +4 master corean boot male .......Satılıktır

Alıcı arkadaşlar buradan fiyat yazabilirler yada;
    murat_atas_123@hotmail.com adresinden görüşebiliriz..

• +6 +7 yok mu??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rammstein-TR

+6 +7 yok mu??

sen +6 +7 BD ler içinde yüzüosun sanırım. bi göster itemlerini de gözümüz gönlümüz acılsın yaq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alastiss -- 4 Kasım 2008; 13:44:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alastiss

quote:

+6 +7 yok mu??

sen +6 +7 BD ler içinde yüzüosun sanırım. bi göster itemlerini de gözümüz gönlümüz acılcın ya

Gerekli gereksiz, eski yeni demeden her konuya mesaj atiyorsun Alastiss.
    Herhangi bir amacin var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthun Maurits -- 4 Kasım 2008; 14:17:15 >
  • +5 bd axeyi ne kadara satarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arthun Maurits

quote:

quote:

+6 +7 yok mu??

sen +6 +7 BD ler içinde yüzüosun sanırım. bi göster itemlerini de gözümüz gönlümüz acılcın ya

var. en fazla mesaj sayısına ulasıp bu bölümde admin olucam :D
    2 kisi aynı hesabı kullanıyorum. oyunda değil forumda. o zaten yazdığı mesajların bi cogunda kim olduğunu sölüyor. gerekli ya da gereksiz kac mesajım var bilmiyorum.
    oyuna yeni baslayanların sorularını cevaplamaya calısıyorum hepsi bu.

bak Benim attığım cogu mesaja hemen hemen hepsinde soru soranların sorularını cevaplamaya calısmısımdır

bu baslık altındaki konuysa adam +7 BD diyor ve ben simdiye kadar onu bi kiside gördüm oyunda. ama bu demek değildir ki baska adamlarda yok.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Arthun Maurits

quote:

quote:

+6 +7 yok mu??

var. en fazla mesaj sayısına ulasıp bu bölümde admin olucam :D
    2 kisi aynı hesabı kullanıyorum. oyunda değil forumda. o zaten yazdığı mesajların bi cogunda kim olduğunu sölüyor. gerekli ya da gereksiz kac mesajım var bilmiyorum.
    oyuna yeni baslayanların sorularını cevaplamaya calısıyorum hepsi bu.

bak Benim attığım cogu mesaja hemen hemen hepsinde soru soranların sorularını cevaplamaya calısmısımdır

bu baslık altındaki konuysa adam +7 BD diyor ve ben simdiye kadar onu bi kiside gördüm oyunda. ama bu demek değildir ki baska adamlarda yok.

admin olcaksan başkalarına laf sokmayı + saçmalamayı kesss.. Bunu kendim için söylemiyorum bunuda söyleyim.

• evet +6 +7 ler içinde yüzüyorum 10 dan charım var + 70 i geçen herkez gibi havalanmıyorum forumda 92 oldum demiyorum yhani senin gibi hava attırma bana altında kalırsın istersen sanada veririm üzülme
    Dedim ben sana benimle kapışma
  • 3 ayda 100 lvl olan dual charlar gibisin.. bot bot bot.

isim söle dedim, fos. 92 lvl im die kimseye hava atmadım atmam da büyük salaklık olur cünkü hala 96 97 lvl adamlardan 3k s.def ile tek yemisliğim var. bunun mu havasını atayım!..
  • ismimi kimseye vermem k.bakmayın ilgilenenleri kasarım olur biter.
    D10 dayım gel konusamalarımdan anlarsın .
    + tek yediğini şimdi söyledin sanırsam.
    ondan önce hava atıyodun bunuda bil bilmeden yapıyo olabilirsin bişey diyemem ama dediğim gibi hava atamadığın şeyleri birisi bişey söyleyince söylüyosun yoksa aklına gelmiyo
    yalan deil bende hava attım ama sana karşı başkasına hava atmadım pardon bi kaç kişi daha var...
    ama şunu söyleyim 4 lvl üstünden tek yiyene oynamasını bilmiyo derim ...
    + hiç bot kullanmadım bunuda bil - bildik bilmedik konuşma
    3 ay dediğin benim belkide 2 yılımı aldı
    Emeğe Saygıııı
  • madem bole 10dan ım flan dıon su carını gosterde gorelım 4 lvl ustunden tek yyıyene oyunu bılmıyor dıyorsun 10dan sın madem gel benle kapıs ? kım oyunu bılıyor gosterem sana
  • sallamaktan başka bişe yaptıgı yok.Yok klavye bozulmuş yok f10 çalışmıomuş.Yakında kaynanan ölür o zmn fotoraf çekemem dersin sular kesildi falan devam et sen 9 yaşındaki kardeşim bile sana gülüo
  • quote:

Orjinalden alıntı: babuska

madem bole 10dan ım flan dıon su carını gosterde gorelım 4 lvl ustunden tek yyıyene oyunu bılmıyor dıyorsun 10dan sın madem gel benle kapıs ? kım oyunu bılıyor gosterem sana

babacan bozmayım ağzımı dedim ama. ee insanında bi sabrı var. bu adam oyun hakkında bi bok bilmio, kendi de bi bok değil

onda o göt yok cıksın kendini göstersin yada pvp yapsın.

oyunda clanından ya da ordan burdan biseyler duymus gelmis burda bize anlatıo.

f calısmıomus... ulan oyunda son 3-5 aydır hic mi foto cekmedin be kardesim koy suraya göt varsa.

hava attığım bi tane mesajımı al suraya yapıstır helal olsun dicem ya

+7 +8 Bd ler içinde yüzüomusta +8 Drac Blade sahibiymiste, bunlar hava olmuo, ben oyuna yeni baslayanlara biseyler anlatırken oyun hakkında bilgi verirken hava atmıs oluyorum.

hic bisey mi yapamıosun!.. içinde olduğun clanın adını yaz yeter bana.

D10 pvp server ı oldu senin haberin yok galiba ???

sen 100 lvl sin di mi ? gel oyuna sana 4 lvl üstüne tek attırıcam... hatta karsına 80 lvl bi char cıkarıcam onu yatıramayacaksın. bak senden 20 lvl az ama bırak tek atmayı onu öldüremeyeceksin bile...

Donanım Haber burada bitmistir.
    Hepinize iyi forumlar dilerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.